Jak zacząć nowy rok? Może od lepszej organizacji swojego czasu? Efektywniejszej pracy? Pierwszym krokiem może być zaopatrzenie się w narzędzia, które pomogą w realizacji tych planów. Co powiecie na zestaw takich aplikacji? Zresztą co tu dużo mówić - najlepszych narzędzi jakie znam.

Promocyjne paczki aplikacji nikogo już nie dziwią. Jednak zbudowanie zestawu usług z narzedzi internetowych to już nowa jakość. A jeśli zestaw oferowanych aplikacji to jedne z najlepszych jakie są dostępne na rynku. Dla mnie w zestawieniu The Productivity Pack mamy to co lubię najbardziej w usługach internetowych-chmurowych. Najlepszy program do tworzenia notatek - Evernote. Najlepsze narzędzie do zapisywania ciekawych artykułów - Pocket. Wyborny organizer pracy (również zespołowej) - Wunderlist Pro. Do tego menedżer haseł (chociaż przyznaję się, że używam 1Password) - LastPass Premium. A wszystko okraszone ośmioma tygodniami swobodnego czytania New York Times. Brzmi doskonale prawda!

Wydając 59,99 dolarów otrzymujemy roczny abonament na wspomniane usługi. Po nabyciu otrzymujemy kody podarunkowe - włączające na rok wersje Premium tych aplikacji (NY Times na 8 tygodni). Jak dla mnie oferta warta uwagi. Jestem nałogowym użytkownikiem Evernote i Pocket. Z przyjemnością przedłużę moje płatne konta abonenckie. Z Wunderlist korzystam również, jednak w tym przypadku wystarcza mi wersja darmowa. Jednak jak „dają” to przyjmę ;-)

Mam nadzieję, że temat Was zainteresuje i życzę dobrego organizowania swojego czasu w 2015 roku.

Witryna The Productivity Pack - https://aproductiveyear.com

Promocja potrwa do 13. lutego.


autora znajdziesz na #twitter: pemmax #facebook: marczynski #profil MyApple