Chcielibyście sprawdzić w działaniu usługę chmury od Microsoftu? Pełne możliwości pakietu biurowego na urządzeniach mobilnych ale również Microsoft Office na komputerach stacjonarnych możecie teraz przetestować przez 30 dni.

Microsoft zaktualizował swój pakiet biurowy na iOS. Programy otrzymały numer 1.5 i razem z nim poprawiono obsługę czytania i edycji dokumentów przy użyciu funkcji VoiceOver. Jednak dla większego grona użytkowników ciekawsza jest możliwość przetestowania za darmo usługi Office 365. Wykupując jej subskrypcję pierwszy miesiąc otrzymujemy za darmo. Oferta dotyczy wszystkich, którzy nie posiadają włączonej usługi. Osobiście posiadałem konto premium i dziś mogłem skorzystać z 30. dniowego okresu testowego.

alt text

Pamiętajcie, że w każdej chwili możecie zrezygnować ze subskrypcji tej usługi. Odpowiednią funkcję znajdziecie w:
Ustawienia / iTunes Store i App Store / klikamy w e-mail Apple ID / Pokaż Apple ID / Subskrypcje Zarządzaj

alt text

Jeśli nie mieliście okazji jeszcze z niej skorzystać to nadarza się sposobność aby nadrobić zaległości. W mojej ocenie warto. Microsoft mocno promuje swoje rozwiązanie cyfrowej chmury. Zresztą w mojej opinii jest to bardzo ciekawa propozycja. Cały pakiet Office i 1TB danych na SkyDrive na rok można kupić za już za 200 złotych. Na stronie Microsoftu to wydatek prawie 30 zł/miesięcznie.

Więcej o możliwościach chmury Office 365 przeczytacie tutaj - klik


autora znajdziesz na #twitter: pemmax #facebook: marczynski #profil MyApple