Praktycznie każdy z supermarketów doczekał się już swojej aplikacji na smartfony. Biedronka nie może być gorsza i ma swoją, a właściwie Twoją.

Twoja Biedronka to aplikacja dedykowana wszystkim klientom tej największej sieci dyskontów spożywczych w Polsce. Dzięki niej mamy dostęp do najnowszej oferty, wyszukiwarki sklepów, a także przepisów kulinarnych. Czyli, to co najważniejsze jeśli chodzi o zakupy głównie spożywcze.

alt text

Aplikacja posiada możliwość założenia konta i spersonalizowania powiadomień oraz promocji. Możemy więc otrzymywać informacje o przecenach na te kategorie produktowe, które najbardziej nas interesują. Istnieje opcja dodawania produktów do listy zakupów.

alt text

Założenia funkcjonalności aplikacji, są więc bez zarzutów. W „Twoja Biedronka” jest wszystko co powinno być w tego typu programach. Niestety sam interfejs jest porażką i pozostawia po sobie spory niesmak.

alt text

Biedronka zamiast pokazywać, swoją nowoczesność, odcinając się od utartego wizerunku po prostu go podkreśla. Aplikacja wygląda biednie i tanio. I tak jak wielu nie przyznaje się do tego, że robi zakupu w Biedronce, tak teraz wielu nie będzie przyznawać się do użytkowania tej aplikacji.

alt text

Idea aplikacji słuszna, funkcje przemyślane, ale działanie i wykonanie leży. A szkoda.

Aplikacja Twoja Biedrona jest dostępna w App Store

 Twoja Biedronka- Pobierz z App Store