Apple co tydzień w programie „App of the Week" oferuje w iTunes jedną aplikację za darmo. Z jakością tych darowizn bywa rożnie. Dziś jednak mamy doskonały, wyśmienity (i nie wiem jak mogę Was jeszcze bardziej zachęcić do skorzystania z tej promocji) program do zarządzania czasem. Mówię tu o aplikacji Things, jednym z najlepszych narzędzi GTD dla iOS oraz OS X.

alt text

Do 28. listopada możecie pobrać za darmo dwie wersje Things - dla iPad’a i iPhone’a. Normalnie te aplikacje kosztują odpowiednio 17,99 Euro oraz 8,99 Euro i z czystym sumieniem zapewniam Was, że warte są swojej ceny. Wyśmienity interfejs oraz wygoda obsługi sprawią, że planowanie zadań jest absurdalnie wygodne. Warto powiedzieć, że są to pełnowartościowe aplikacje bez ukrytych płatności za dodatkowe funkcje.

alt text

Przy okazji tej promocji obniżono także cenę na Things dla OS X. Teraz program można kupić o 30% taniej. Najnowsze odsłony programów wspierają rozszerzenia oraz funkcję Handoff. Programy na iOS będą wspierać (od wersji 2.6) także widok „Dzisiaj”, a prezentuje się on tak.

alt text

Jeśli szukacie dobrego narzędzia do zarządzania czasem lub projektami to teraz jest doskonała okazja aby zaopatrzyć się w odpowiednie oprogramowanie. Za darmo otrzymamy aplikacje na iOS oraz Things dla Mac w niższej cenie. Kompletne środowisko porządkowania zadań jest na wyciągnięcie ręki.

Mam ogromny sentyment do Things. To był mój pierwszy program pokroju GTD. Program niepodzielnie królował przez długie lata i był tym narzędziem bez którego nie wyobrażałem sobie pracy. Nie bez znaczenia jest pewnie nasz polski akcent w tej produkcji - programista Bartek Bargiel. Nawet jeśli nie jesteście sentymentalni to Things jest po prostu piękny i wygodny w użyciu. Jedna z najciekawszych aplikacji na OS X oraz iOS jaką znam. Polecam.

Things dla iPad'a w iTunes - klik Witryna - http://culturedcode.com/things/ipad/

Things dla iPhone'a w iTunes - klik Witryna - http://culturedcode.com/things/iphone/