Worms, to jedna z tych gier, które wpisują się w historię cyfrowej rozrywki wielkimi literami. Programiści z Team17 stworzyli niepowtarzalny pomysł na grę, w której robaki na specjalnie przygotowanych planszach eliminują się przy pomocy rozmaitych broni.

Zresztą co ja będę Wam opowiadał o Wormsach. Nie sądzę, że jest tu ktoś, kto chociaż raz nie zagrał w tą grę. Powiem tylko, że pierwszy raz pojawiła się na platformę Amiga w 1995 roku. Od tej pory miała swoje odsłony na iOS, Androida, PC, konsole i OS X… Dziś twórcy gry świętują 19. rocznicę powstania tych sławnych robaków. Z tej okazji można kupić w niżej cenie ten kultowy już tytuł. Warto.

Konkursik

Jeśli nie mieliście okazji pobawić się Wormsami to służę pomocą. Zostawcie komentarz pod wpisem, a ja po północy wylosuję jedną osobę której sprezentuję Wormsy na OS X i drugiej na iOS. Zwycięzców wylosuje witryna Random.org. W komentarzu dodajcie "#konkurs". Powodzenia.

Worms na OS X - kliknij Worms na iOS - kliknij

Witryna gry - http://www.team17.com


Dla czytelników MyApple.pl nasz sklep przygotował promocję na produkty marek: SPIGEN,  ZENS,  UAG,  RINGKE oraz KANEX.

Klikająć na w/w marki przeniesiesz się do promocyjnych produktów poszczególnych producentów.

Przy składaniu zamówienia wystarczy wpisać kod: ma919 w polu Posiadam kupon rabatowy znajdujący się w koszyku. 10% kupon ważny jest do 30 września 2019