Trudno znaleźć użytkownika sprzętu Apple, który nie słyszał o Pixelmatorze. Aplikacja dzięki doskonałemu stosunkowi ceny do możliwości skutecznie przyciąga użytkowników. Była również wielokrotnie nagradzana przez różne redakcje i samo Apple.

Szóstego listopada ten wyśmienity edytor graficzny otrzymał nową wersję 3.3 Limestone w której położono nacisk na dostosowanie go do wyglądu i nowych możliwości OS X Yosemite. Dzięki Danielowi Firlejowi otrzymujemy polonizację interfejsu najnowszej odsłony tego programu. Nie jest to oficjalne tłumaczenie jednak twórcy programu pozwolili Danielowi na pracę i rozwijanie polskiego interfejsu. Wierzę, że praca Daniela pomoże wielu użytkownikom w obsłudze programu. Ja serdecznie mu dziękuję za poświęcony czas i włożoną prace w tłumaczenie Pixelmatora.

Witryna programu Pixelmator

alt text

Jak zainstalować tłumaczenie?

  1. Pobierz plik zip - KLIK
  2. Rozpakuj plik zip
  3. Odszukaj ikonę Pixelmatora w folderze Programy. Zaznacz ją lewym przyciskiem myszki i kliknij prawym. Z rozwiniętego menu wybierz  Pokaż zawartość pakietu.
  4. Przejdź do folderu Contents, następnie Resources i wklej tam cały folder Polish.lproj.

Dla czytelników MyApple.pl nasz sklep przygotował promocję na produkty marek: SPIGEN,  ZENS,  UAG,  RINGKE oraz KANEX.

Klikająć na w/w marki przeniesiesz się do promocyjnych produktów poszczególnych producentów.

Przy składaniu zamówienia wystarczy wpisać kod: ma919 w polu Posiadam kupon rabatowy znajdujący się w koszyku. 10% kupon ważny jest do 30 września 2019