Uwaga. Wpis był przygotowany jeszcze przed konferencją Apple.
Niech podniesie rękę do góry ten, kto nie stracił swoich danych. Może przez roztargnienie i usunięcie kilku zdjęć lub usterka dysku i rozpacz związaną z brakiem archiwum na innych nośnikach. To właśnie bezpieczeństwo danych popchnęło nas do tego aby zatrzymać się chwilę nad Cyfrową Chmurą. Porównamy dla Was najważniejszych graczy na rynku. Powiemy na co zwrócić uwagę wybierając przestrzeń do przechowywania danych. Zastanowimy się także nad ciemną stroną przechowywania plików na odległych serwerach.

Konferencja Apple już jutro. Dlatego ostatni raz będziemy zastanawiać się nad mitycznym zegarkiem od Apple. Ile z plotek i naszych rozważań się potwierdzi będziemy mogli zweryfikować już jutro.

Na chwilkę spojrzymy na wahania akcji Apple z ostatnich dni. Sięgnęły niebotycznych wyników, a przecież nic spektakularnego się nie wydarzyło. Co zatem sprawia, że inwestorzy Apple zacierają dłonie przed liczeniem zysków? To również w tym odcinków MacGadki.

Zasugerujemy Wam także na koniec skorzystanie ze świetnej aplikacji, która nie robi nic innego jak - przyspiesza pisanie. Do tego powiemy Wam gdzie można kupić ją w doskonałej cenie.

Zapraszamy do wysłuchania 90. odcinka podcastu.

Obserwujcie nas na Twitterze:
Obserwuj @MacGadka
Zajrzyjcie na nasz fanpage na Facebooku

Podcast MacGadka prowadzą:
Obserwuj @pemmax
Obserwuj @mmmaslov

Aby wysłuchać MacGadki, subskrybujcie nasz podcast w iTunes.