Pamiętacie Tylt? Testowałem już kilka akcesoriów od nich. Tym razem przybliżę wam produkt, który dopiero powstaje, a swoją kampanię prowadzi na kickstarterze.

Energi 2K travel Charger ma być przenośnym bankiem energii, do którego możemy podłączyć dowolne urządzenie kablem USB i je podładować. Dostępny będzie w trzech kolorach. Samo urządzenie ma w sobie już wtyczkę do gniazdka ale tylko amerykańskiego. Na szczęście obsługuje napięcie do 240V więc wystarczy przejściówka na nasze gniazdka i możemy go używać.

Energi 2K ma baterię o pojemności 2200 mAh co wg producenta starczy na naładowanie poszczególnych urządzeń więcej niż raz, poniżej tabelka:

Urządzenie ma również wbudowaną diodę która informuje o stanie naładowania. Wysyłka ma nastąpić prawdopodobnie jeszcze w czerwcu, a cena urządzenia ma wynosić $40, ale jeżeli wesprzecie Tylt na kickstarterze kwotą minimum $20 to wyślą wam egzemplarz. Więcej informacji o produkcie na kickstarterowym profilu tylt, a na myapple mam nadzieje już niedługo recenzja urządzenia