Grę OLO znam już od dość dawna, przez ten czas chyba wcale się nie zmieniła a wciąż jest świetną rozrywką. Minimalistyczna gra z płaską grafiką i przyjemnymi kolorami.

Ruchy graczy odbywają się naprzemiennie. Celem jest umieszczenie naszych kółek na terenie przeciwnika. Możemy też tak pokierować nasze kółko, by to wypchnęło inne kółko przeciwnika, co spowoduje odjęcie mu punktu. Tym samym sposobem możemy popchnąć wcześniej użyte kółko, które nie wylądowało pierwotnie tam gdzie chcieliśmy.

Walka toczy się do ostatniego ruchu, ponieważ każdym z posunięć możemy diametralnie zmienić punktacje i odwrócić losy pojedynku. Krótki filmik prezentujący grę znajdziecie tutaj.

Grać możemy w trzech trybach. 1 na 1 osobę. 2 na 2 oraz 1 na 1 online przez wifi lub internet. Możemy rownież zmienić wygląd aplikacji wybierając darmowe lub dokupując nowe skórki.

OLO kosztuje 1,79€ i jest dostępny a w AppStore. Jednak mam do rozdania pięć kodów na tę grę. Opublikuję je w komentarzach pod tym wpisem. O tym kiedy to zrobię tradycyjnie będę informował na swoim koncie twitter @derosky. Warto śledzić by nie przegapić. Informuję że kody będą publikowane o rożnych porach by wyrównać szanse pracujących, śpiących i innych.

Pobierz z App Store

Obserwuj @derosky