Do boju! Niech wygra najlepszy sprzęt i program! Plebiscyt na produkt Roku 2013 już trwa. Ufff! Udało się nam złożyć listę produktów nominowanych do tej nagrody, a uwierzcie nam nie była to sprawa prosta. Dziękujemy wszystkim którzy przesłali swoje sugestie. Staraliśmy się balansować jak najlepiej aby wybrać produkty, które w szczególny sposób wyróżniły się na tle minionego roku. Mamy nadzieję, że ta akcja z roku na rok nabierze rozmachu. To pierwsza edycja, lecz dołożyliśmy starań, żeby Wam się podobało. Koniecznie zajrzyjcie na stronę Plebiscytu i oddajcie swój głos.

Zapraszamy - Tutaj oddaj swój głos!.

Plebiscyt to temat najważniejszy ale mamy również inne sprawy do poruszenia w odcinku. Rozmawiamy o zeszłym roku. Co według nas było najważniejsze w świecie IT. Dokąd zmierzamy w świecie mobilnym i jak będzie rozwijać się rynek urządzeń. Zaglądamy również na nasze rodzime podwórko i przepytujemy jednego z największych Apple Premium Reseller - firmę iDream - jak kształtował się rodzimy rynek sprzętu Apple. To wszystko powinniście znaleźć w 80 odcinku MacGadki.

MacGadkę wspiera iDream - salony Apple Premium Reseller

Sponsorem tego odcinka MacGadki jest iDream - sieć autoryzowanych salonów sprzedaży produktów Apple oraz sklep internetowy iDream.pl - iDream Apple Premium Reseller. W ofercie salonów iDream oraz sklepu internetowego iDream.pl znajdują się zarówno produkty marki Apple jak i dedykowane akcesoria innych marek. Salony firmy znajdziecie w Białymstoku, Bydgoszczy, Częstochowie, Kielcach, Olsztynie i Szczecinie.

00:00 Plebiscyt MacGadki i MyApple - wybieramy produkt roku 2013
29:56 Najważniejsze wydarzenia 2013 r.
56:09 Rynek produktów Apple w Polsce - rozmowa z przedstawicielem iDream
01:01:44 Tips & Tricks - zmiana położenia ikonek w Apple TV
01:03:16 Poklep tygodnia - kostka Dice+

Obserwuj @MacGadka

Podcast MacGadka prowadzą:
Obserwuj @pemmax i Obserwuj @mmmaslov

Aby wysłuchać MacGadki, subskrybujcie nasz podcast w iTunes. lub skorzystajcie z playerka poniżej: