Dziś zjawiamy się z misją - warto sięgać po książki. Będziemy starali się przekonać Was do czytania e-booków. Jeśli nie trzeba już tego robić to zachęcimy do sięgnięcia po sławę i pieniądze jako Self Publisher (wydawca własnych treści). Zmierzyliśmy się również na polu czytników i rozprawialiśmy o tym czy iPad czy Kindle jest lepszym urządzeniem dla moli książkowych.

W tym odcinku towarzyszą nam Mateusz Tobiczyk (e-księgarnia Woblink), który opowie o tym jak wydawcy przekonywali się do e-Książek. Gościmy również Kingę Ochendowską (magazyn iMagazine), która przyniosła ze sobą kilka rad jak przenieść swoją książkę do sieci. Ostatni gość - Karol Szyposzyński (firma księgarska Olesiejuk) podpowie jakie książki sprzedają się najlepiej i jak przeżyć będąc pisarzem.
Do tego odpowiemy na jedno ważne pytanie - kto wygra w starciu Papier vs. e-Papier.

Konkurs
Po przesłuchaniu podcastu dowiecie się, że razem z Woblink przygotowaliśmy konkurs. Do wygrania cztery zestawy zawierające książki od naszego sponsora. Na Wasze wypowiedzi czekamy do końca roku. Wyniki ogłosimy w komentarzu 02.01.2014.

MacGadkę wspiera Woblink
Sponsorem odcinka jest księgarnia Woblink. Miejsce gdzie kupisz najlepsze książki w najniższych cenach na wszystkie czytniki. Podaruj najbliższym ekscytujące historie wybierając jedną z tysięcy książek na Woblinku. Na ten prezent jest jeszcze czas - Woblink

Obserwuj @macgadka