Już w niedzielę, 1 września rusza iTunes Festival, który potrwa do końca miesiąca. Koncerty będą się odbywały w Roundhouse w Londynie, a użytkownicy sprzętu Apple za pośrednictwem aplikacji na iOS, lub na swoich Macach przez iTunes będą mogli je oglądać za darmo. Moim zdaniem tegoroczny line-up jest dosyć zróżnicowany i każdy powinien znaleźć choć jeden zespół, którego transmisje koncertu z chęcią zobaczy. Na YouTubie możemy znaleźć trailer zapowiadający festiwal.

Dzięki aplikacji iTunes Live, która jest dostępna za darmo możemy przeczytać także o zespołach, dodać przypomnienie do kalendarza, a także oczywiście oglądać koncerty i zdjęcia. Koncerty będą transmitowane na żywo, lub po występie. Aplikacja informuje nas także o newsach związanych z festiwalem.

Jeżeli jesteście w Wielkiej Brytanii, macie także możliwość wzięcia udziału w konkursie i wygrania biletu na festiwal. Ma on także swój profil na Twitterze, gdzie jesteśmy informowani wszystkim co dotyczy festiwalu.

Na festiwalu wystąpią między innymi: Lady Gaga, Sigur Rós, The Lumineers, Paramore, Queens of The Stone Age, Phoenix, Arctic Monkeys, Kings Of Leon, Elton John, Vampire Weekend, 30 second to Mars, Kendrick Lamar, Pixies, Justin Timberlake, Katy Perry i inni.

Pobierz z App Store

Obserwuj @jacek_zieba