Dla tych z Was, które uwielbiają podróżować aplikacja AIRBNB może być spełnieniem marzeń. Jest tworzona przez ludzi, którzy oferują wynajem powierzchni na całym świecie. Dzięki temu możemy odkrywać nowe miejsca bądź podróżować w ulubione tańszym kosztem.

Dokonując rezerwacji, nie ma żadnych ograniczeń czasowych. Możemy wynająć nocleg zarówno na jedną noc jak i na 2 miesiące.
Po aplikacji można się poruszać intuicyjnie.
Pierwsza zakładka zawiera informacje o najpopularniejszych miejscach. Każde zawiera przepiękne zdjęcia, nazwę wynajmowanej powierzchni, lokalizację i co ważne - cenę wynajmu w polskiej walucie. Gdy zainteresujesz się konkretnym miejscem możesz dokonać rezerwacji bądź skontaktować się z gospodarzem. AIRBNB zyskuje na wiarygodności ze względu na możliwość sprawdzenia osoby, która oferuje wynajem, tj. wskaźnik dotychczasowej aktywności oraz recenzję ludzi, którzy do tej pory skorzystali z oferty.

Gdy wiecie jakiego rodzaju odpoczynku szukacie, ale nie bardzo macie pomysł na miejsce zajrzyjcie do zakładki "Picks" . Miejsca są tu umieszczone tematycznie, np "Bawmy się", "Po nowemu"; "Królewskie Honory"; "Sielsko wiejsko"; "Prywatne wyspy" etc.

Co ciekawe... możecie również wynająć samolot :)

Aplikacja do ściągnięcia za darmo w AppStore!
Instalujcie, rezerwujcie i w drogę :)

B.