Smacznie gotować to zadanie każdej Pani Domu. Ale czy tylko? Każda z nas lubi upichcić coś pysznego dla siebie bądź ważnej dla nas osoby. Szukamy ciekawych przepisów w internecie, oglądamy kulinarne programy, podpytujemy przyjaciółki o ciekawe kompozycje smakowe. Wszystko to, aby rozpieszczać nasze podniebienia.

Aby to zadanie stało się dla nas łatwiejsze, powstała aplikacja Evernote Food . Zachwyca swoją piękną grafiką i prostotą w obsłudze. Przestronne menu przedstawia 4 zakładki. Pierwsza to „Odkryj przepisy”. Tutaj możemy poszukać inspiracji, gdy zabraknie nam pomysłów na smaczny posiłek. Jest ich sporo, więc każda z nas znajdzie coś idealnego na konkretną okazję. Kolejna zakładka „Moja książka kucharska” pozwala zachować nam wszystkie swoje ulubione przepisy w jednym miejscu. Nie musimy ich własnoręcznie pisać, dzięki czemu swój cenny czas możemy zaoszczędzić na gotowanie. Wystarczą dwa dotknięcia i otwarty przepis ląduje na ekranie naszego iPada stojącego w kuchni. Gdy chcemy pochwalić się swoją potrawą na portalu społecznościowym, typu Facebook czy Twitter, bądź zwyczajnie, będąc dumnym ze swojej pracy, zachować zdjęcie i opis dania „Evernote Food” oferuje nam zakładkę „Moje posiłki”.

Twórcy tej wspaniałej aplikacji pomyśleli o wszystkim. Gdy nasze jedzenie nie wyjdzie tak jak byśmy się tego spodziewali, na ratunek przybywa zakładka „Restauracje”. Można w niej odkryć najbliższe restauracje, zapisać ulubione miejsca oraz posiłki, które spełniły nasze oczekiwania.
Tak więc drogie Panie, sprawmy przyjemność komuś nam bliskiemu nie rezygnując jednocześnie ze wspaniałej zabawy

B.

Aplikacje możecie pobrać za darmo z AppStore pod linkiem:
https://itunes.apple.com/pl/app/evernote-food/id481893372?mt=8