Witamy Was serdecznie i zapraszamy do odsłuchania kolejnego odcinka podcastu maki talkie. Standardowo możecie to zrobić na naszej stronie Internetowej, bądź pobrać podcast z iTunes.

W szóstym odcinku omawiamy programy typu „read it later”. Mówimy o swoich preferencjach i korzystaniu z owych programów. Musicie nam wybaczyć, bowiem z powodu problemów technicznych odcinek ten upubliczniliśmy dopiero po tygodniu czasu. W związku z tym mówimy o programie Readability w formie przyszłej. Swoją drogą muszę Wam powiedzieć, że używam go na swoim iPhonie i jestem z Readability bardzo zadowolony. Polecam jednym słowem, a ponieważ program jest za darmo, to naprawdę warto się nim zainteresować.

Naszym gościem w tym odcinku jest, dobrze Wam znany, Paweł Hać. Razem z nim rozmawiamy jednak nie tylko o odkładaniu artykułów do czytania na później. Pierwsza część podcastu poświęcona jest odpowiedzi na Wasze maile i pytania jakie do nas kierujecie. Chcielibyśmy, aby to była stała część naszego podcastu, dlatego gorąco prosimy, ślijcie do nas maile, zagadujcie na twitterze i facebooku. Będzie nam bardzo miło. Swoją drogą:
maki talkie | Facebook
https://twitter.com/#!/makitalkie

Do usłyszenia!