Ile razy zostawiliście samochód na parkingu pod centrum handlowym, marketem, a wychodząc po udanych długich zakupach zastanawialiście się gdzie jest auto? Jak często jeździmy po mieście w poszukiwaniu parkingu? Szczególni będąc w obcym mieście, którego jeszcze nie znamy. Jak często zapominacie ile pozostało jeszcze czasu do końca ważności biletu parkingowego?

Te i inne problemy pozwala rozwiązać Parkbud. Nasz asystent parkowania. Nie pomoże nam zaparkować auta tak aby nie uszkodzić sobie lub co gorsza komuś lakieru, ale zadba o nasz czas i doprowadzenia do auta.

Aplikacja posiada elegancki design i jest bardzo funkcjonalna. Posiada opcję odliczania czasu do końca ważności biletu parkingowego. W zdefiniowanym przez nas czasie poinformuje alarmem ile minut jeszcze pozostało do końca wykupionego biletu.
Parkbud współpracuje z Google Maps. Automatycznie na mapie pokazuje nam aktualną pozycję i rejestruje trasę którą oddaliliśmy się od auta. Dodatkowo informuje nas o mieszczących się w pobliżu parkingach. W polskich warunkach ta ostatnia funkcja sprawdza się nader dobrze.
Dodatkowo w programie możemy wykonać fotografię miejsca w którym zostawiliśmy auto tak aby łatwiej zidentyfikować je po powrocie oraz w notatniku zapisać podręczne informacje – nazwa ulicy, etc.

Jeżeli należymy do osób zabieganych, dużo podróżujących i zapominalskich to Parkbud jest dla nas.

Parkbud dostępny jest w AppStore w cenie $1.99.