Witam znowu!  Nadal zapraszam do głosowania w ankiecie, która ustali jak często będą pojawiać się wpisy z tej serii. No i postanowiłem wprowadzić schemat do tej serii. Na początku będę opisywał aplikacje użyteczną, a później jakąś ciekawostkę lub aplikację poprawiającą wygląd iPhone. Dzisiaj opiszę dwie aplikacje: MultiIconMover oraz Barrel. Zapraszam do czytania! Seria będzie się pojawiać co najmniej raz w tygodniu ;)

Ile razy, kiedy przenosiliśmy kilka aplikacji do folderu lub na inny ekran, dostawaliśmy szału, gdy trzeba było co chwile się wracać ? A co dopiero gdy chcielibyśmy to zrobić między 2 a 6 ekranem ? Przyznacie, jest to bardzo nie wygodne. Z pomocą przychodzi nam MultiIconMover. Obsługa jest banalnie prosta, przytrzymujemy na jakiejś ikonie - jak wiemy włączy się tryb pozwalający poruszać ikonami - i klikamy na aplikacje, które chcemy przenieść, aby wrzucić aplikacje tam gdzie chcemy, naciskamy Home Button. Aplikacje działa z FolderEnhancer'em, niestety nie współpracuje z folderami systemowymi. Nie wiem czy współpracuje z iOS 5.

Znudziła wam się standardowa animacja przełączania ekranów ? Pora na Barrel, ciekawą aplikację prosto z Cydii dzięki, której możemy ją zmienić ? Aplikacja posiada wiele trybów. Wśród przejść 3D, kołowych, wlotów z góry, z dołu i innych animacji, każdy znajdzie coś dla siebie. Aplikacja działa płynnie nawet na iPhone 3G. Chwilowo nie współpracuje z iOS 5.

Na dzisiaj to tyle. Konstruktywna krytyka zawsze mile widziana ;)
PS: Zapraszam na mojego bloga: iBREAK !