*Po wielu plotkach i spekulacjach najprawdopodobniej już od 11 stycznia telefon Apple będzie dostępny również dla amerykańskich klientów sieci Verizon.
*

Firma zaczęła rozsyłać zaproszenia na konferencję, która odbędzie się w Nowym Jorku w najbliższy wtorek, 11 stycznia. Na wspomnianych wyżej zaproszeniach nie jest określony temat tego wydarzenia, ale wiele źródeł potwierdza (m.in. The Wall Street Journal), że będzie ono dotyczyło iPhone’a.

Ciekawostką wydaje się być niezaproszenie na konferencję przedstawicieli Gizmodo, którzy utrzymują dobre stosunki z Verizon. Jak wszyscy wiemy, to właśnie Gizmodo jako pierwsze opublikowało zdjęcia prototypu iPhone’a 4, co spowodowało, że serwis znalazł się na „czarnej liście” Apple. Verizon poproszone o komentarz w tej sprawie odmówiło jakiejkolwiek odpowiedzi. Brak zaproszenia dla Gizmodo na wtorkową konferencję może potwierdzać tezę, że będzie ona dotyczyła nowego modelu iPhone’a.

Ostatnią niewiadomą wydaje się być obecność na konferencji Steve’a Jobsa. Zgodnie z ostatnimi doniesieniami CEO Apple pojawi się jednak w Nowym Jorku osobiście.

Źródło: MacRumors, The Loop