Rynek wtórny produktów Apple w Polsce do niedawna opierał się niemal wyłącznie o serwisy aukcyjne. Potencjalny kupujący zdany był niemal wyłącznie na uczciwość sprzedającego. Istnieją co prawda zabezpieczenia samych transakcji. Nigdy jednak do końca nie wiadomo co kupujemy. Komputer, który wygląda jak nowy, może działać bez zarzutu. Mógł jednak być także zalany cieczą, a skutki tego wypadku dadzą znać dopiero po jakimś czasie. Jest jednak pewne źródło, które dba o to by używany sprzęt firmy Apple był najwyższej jakości i pozbawiony tego typu niespodzianek. W grudniu ubiegłego roku ruszył w Polsce serwis mBazaar. Redakcja MyApple od razu zwróciła uwagę na jego unikalność i doceniła profesjonalizm jego twórców. Zdecydowaliśmy się więc nawiązać z mBazaar współpracę.

Program partnerski zapoczątkowany przez mBazaar i MyApple ma na celu zaoferowanie klientom bezpiecznej alternatywy, dzięki której bez obaw będą mogli kupować i sprzedawać używane produkty marki Apple.

mBazaar powstał jako alternatywa dla tradycyjnych serwisów aukcyjnych w głównej mierze po to, by zapewnić swoje usługi rosnącej z dnia na dzień społeczności, zakochanej w produktach i usługach Apple, umożliwiając jej obrót używanymi produktami Apple w łatwy i bezpieczny sposób.

Działając też na innych rynkach, mBazaar zbudował unikalną platformę dla handlu używanymi produktami Apple, gwarantującą wymierne korzyści zarówno dla środowiska naturalnego jak i lokalnych klientów.

Od dziś dzięki programowi partnerskiemu MyApple staje się miejscem numer jeden dla każdego, kto chce kupić, sprzedać lub dowiedzieć się więcej o tak lubianych przez wszystkich urządzeniach!

Serdecznie zapraszamy pod adres mbazaar.myapple.pl