Plotki odnośnie programu do monitorowania funkcji życiowych oraz wspierania zdrowego trybu życia stają się faktem. W kolejnej odsłonie systemu iOS 8 będziemy mogli skorzystać z aplikacji Health, której zadanie będzie dbanie o nasze zdrowie.

Program będzie gromadził informacje o ilości przebytych kilometrów, ciśnieniu krwi, wadze i innych parametrach naszej codziennej aktywności. Wiadomo także, że pierwszym partnerem wykorzystującym możliwości tej usługi będzie firma Nike.

Programiści, którzy wykorzystają do budowania swoich aplikacji silnik HealthKit pozwolą na integracje swoich aplikacji z produktem Apple - Health. Dzięki temu wszystkie rozproszone dane będą skupione w jednym programie do monitorowania czynności życiowych, a użytkownicy będą mieli ułatwiony do nich dostęp.


Dla czytelników MyApple.pl nasz sklep przygotował promocję na wszystkie akcesoria do najnowszych telefonów iPhone. Przy składaniu zamówienia wystarczy wpisać kod: iPhone11 w polu Posiadam kupon rabatowy znajdujący się w koszyku. 

Produkty objęte promocją:

10% kupon ważny jest do 31.10.2019