Wydawnictwo Alidea utrzymało bezpłatny charakter tabletowego magazynu dla mężczyzn MANNISH. Kolejny już numer wciąż można pobierać z App Store za darmo.

Wierzymy, że model biznesowy jaki przyjęliśmy sprawdzi się a nasz zespół jest mocno zdeterminowany aby udowodnić, że można robić dobry i bezpłatny męski magazyn – przekonuje redaktor naczelny Adam Niewiadomski. Wydawca magazynu MANNISH Wydawnictwo Alidea jest w 100% polską firmą założoną z pasji do tworzenia publikacji elektronicznych. Tak jak fotografia nie zniknęła po wynalezieniu kina tak i druk tradycyjny nie zniknie całkowicie z rynku prasowegoale uważamy, że rodzi się nowa era publikacji elektronicznych – zaznacza naczelny i dodaje, że rozumienie e-publikacji jako tradycyjnego PDF-a jest już anachronizmem. Magazyny tworzone na tablety są w pełni interaktywne i multimedialne. Nowoczesna publikacja na tablet to połączenie prasy, telewizji, radia i internetu i taką publikacją jest właśnie MANNISH.

W jednym z poprzednich numerów można było posłuchać dźwięku silnika Maserati Granturismo czy zobaczyć wideo z prezentacją zasad gry w speedmintona. Artykuły są tak zaprojektowane aby czytelnik aktywnie uczestniczył w poznawaniu ich treści.
W ostatnim numerze w wywiadzie dla MANNISHA Dariusz Michalczewski zdradza kim chciałby być gdyby nie był bokserem i czego najbardziej boi się w życiu. W dziale poświęconym motoryzacji poznamy co oferuje najnowsza wersja luksusowego Audi A8 a także test redakcyjny suva Kia Sportage. Jeśli ktoś chce zacząć uprawiać downhill, Mannish doradzi jaki sprzęt kupić i gdzie jeździć.

Poza tym m.in. o tym co jeść aby nasze centrum sterowania czyli mózg pracował wydajniej a także porady trenera dotyczące prawidłowego treningu mięśni brzucha.

Pobierz bezpłatnie z App Store