Nie ma dnia bez nowych rewelacji na temat rzekomego urządzenia naręcznego lub specjalnego, tańszego modelu iPhone'a z plastikową obudową. W sieci pojawiły się dzisiaj film i zdjęcia obudowy i ekranu takiego iPhone'a.

Zdjęcia i film prezentują złożone razem obudowę i ekran urządzenia o wyglądzie identycznym ze zdjęciami plastikowych obudów, publikowanych wcześniej przez serwis Nowhereelse.fr czy z planami, które rzekomo wyciekły do sieci. To, co zwraca uwagę, to zastosowanie czarnego panelu z ekranem, który ma znaleźć się we wszystkich wersjach kolorystycznych. Podobne rozwiązanie Apple stosowało już w przypadku modeli 3G i 3GS. Ze względu na wykorzystany materiał (poliwęglan) obudowa tańszego iPhone'a ma sprawiać lepsze wrażenie niż obudowy samrtfonów Samsunga z serii Galaxy.

Nie wiadomo czy są to części od autentycznego iPhone'a, którego Apple ma dopiero pokazać światu, czy jest to jedynie efekt wielu plotek, jakie krążą po sieci. Autorem zdjęć i filmu jest firma Techdy, która wprowadziła do swojej oferty smartfona z systemem Android, który wygląda identycznie, a różni się jedynie logo i nazwą.

Warto wspomnieć, że podróbka iPhone'a 5 pojawiła się także przed oficjalną premierą oryginału. Całkiem możliwe, że podobnie jest tym razem.

Pełną galerię zdjęć obudowy rzekomego tańszego iPhone'a znajdziecie na blogu firmy Techdy .

Źródło: _ MacRumors_