W App Store pojawił się nowy magazyn dla iPada, poświęcony aranżacji i wyposażeniu łazienek.

Współczesna łazienka to nie tylko pomieszczenie związane z codzienną higieną, lecz także miejsce, gdzie można zrelaksować się, odprężyć i wyciszyć, zaznając przyjemności z odrobiną luksusu. Nic więc dziwnego, że tak ogromną wagę przywiązuje się do aranżacji przestrzeni łazienkowej, a wyboru ceramiki, baterii, mebli i wszelkich dodatków dokonuje z niezwykłą starannością i emocjami. Często też o pomoc proszony jest projektant, aby znaleźć rozwiązanie idealne, skrojone na miarę i stworzyć z łazienki miejsce wyjątkowe, niezależnie od jej metrażu.

Pamiętać trzeba jednak, że wyjątkowo i estetycznie nie musi oznaczać drogo i na pokaz. Warto zatem przyjrzeć się bogatej ofercie rynkowej i wybrać produkty odpowiadające wymaganiom, dopasowane stylistycznie do każdego wnętrza, a przy tym nie rujnujące domowego budżetu.

Magazyn dla iPada ukazuje się co dwa miesiące i dostępny jest w wersji polskiej pod tytułem Łazienki - Magazyn, oraz angielskiej, Bahtrooms - Magazine.Jeszcze przed wakacjami pojawi się wersja dla tabletów z systemem Android.

Każde wydanie to "pigułka" propozycji związanych z określonymi produktami. W pierwszym numerze zebrano materiały dotyczące kabin prysznicowych, brodzików i armatury prysznicowej. Drugi numer to armatura i ceramika łazienkowa. Poza tematami głównymi znaleźć w nim można także prezentacje, porady i nowości, które branża producentów łazienek wprowadza na rynek.

Serie i kolekcje produktów związanych z wyposażeniem i aranżacją łazienek są dostępne na rynku przez wiele lat, nie starzeją się z każdym kolejnym rokiem. Dlatego nawet za kilka lat śmiało można skorzystać z propozycji, które ukazały się w pierwszym wydaniu.

Warto zapoznać się z praktycznymi poradami związanymi z wyborem elementów wyposażenia łazienki, sposobem ich montażu i czyszczeniem, a także z nowymi technologiami wykorzystywanymi podczas produkcji ceramiki łazienkowej i nowoczesnymi materiałami stosowanymi do jej wytwarzania.

Autorzy i wydawca magazynu mają nadzieję, że pomysły projektantów, prezentowane w dziale „Projekty”, będą pomocne przy urządzaniu każdej łazienki i pozwolą ciekawie zaaranżować zarówno ogromny, przestronny salon kąpielowy, jak i wyczarować prawdziwe, funkcjonalne cuda w małym pomieszczeniu.

Aby śledzić kolejne jego wydania i być na bieżąco ze wszystkimi informacjami związanymi z magazynem "Łazienki" warto zapisać się do newslettera.

Zamierzeniem jego twórców jest ciągłe uatrakcyjnianie treści i szaty graficznej, aby spełnić oczekiwania wszystkich Czytelników. Jeśli macie jakieś uwagi, opinie bądź sugestie możecie podzielić się z jego redakcją, pisząc na adres: redakcja@lazienkimag.pl

Magazyn ma też swój fanpage na facebooku oraz podcast.

Można go pobrać z App Store w cenie 0.89 €
Bathrooms - Magazine w App Store