OpenCard to karta, która oferuje wszystkim użytkownikom zniżkę -50% przez cały rok do wybranych restauracji partnerskich w poszczególnych miastach. Obecnie w programie jest ponad 300 lokali, jednak zgodnie z zapowiedziami właścicieli do końca roku ma być ich ponad 1000 na terenie całej Polski. Wszystkie restauracje znajdziecie na stronie www.opencard.pl.

Aplikacja OpenCard na urządzenia z system iOS to obowiązek dla każdego posiadacza karty. Jej głównym zadaniem jest znajdowanie restauracji partnerskich, które znajdują się w pobliżu oraz wytyczanie najlepszej trasy. Aplikacja daje również możliwość skontaktowania się telefonicznie z restauracją, zarezerwowania stolika oraz sprawdzenia zdjęć i zapoznania się z regułami korzystania w poszczególnych restauracjach.

Aplikację możecie pobrać za darmo z App Store: OpenCard

Konkurs

Dla osób, które ściągną aplikację i zostawią komentarz o OpenCard w komentarzu pod newsem rozlosujemy 5 kart dwumiesięcznych OpenCard. Konkurs trwa do niedzieli 14.04.2013 do godziny 23:59:59. Nagrody zostaną wysłane do końca kwietnia 2013.

Dla osób, którym nie uda się wylosować karty mamy informację, że można ją zdobyć w promocyjnej cenie 99 zł zamiast 250 zł na tej stronie.