Lampy Philips HUE są dostępne w sprzedaży od zaledwie kilku tygodni, jednak już teraz pojawiają się pierwsze aplikacje, które wykorzystują ich możliwości. Jedną z nich jest Ambify - odtwarzacz, który dostosowuje oświetlenie do aktualnie granej muzyki.

Ambify łączy się z lampami HUE i steruje barwą generowanego przez nie światła. Z uwagi na fakt, że oprawy te zbudowane są na diodach LED, mogą one być precyzyjnie kontrolowane i nie wpływa to na ich żywotność. Dzięki temu Amplify może generować bardzo dynamiczne efekty oraz tworzyć sceny oświetleniowe, które dopasowane będą kolorystyką do aktualnie odtwarzanego utworu. Działanie aplikacji pokazane jest na poniższym wideo.

Ambify jest aplikacją uniwersalną, przeznaczoną dla iPhone'a, iPoda touch oraz iPada. Kosztuje 2,69€, możecie pobrać ją tutaj.

Źródło: Mac Rumors


Dla czytelników MyApple.pl nasz sklep przygotował promocję na wszystkie akcesoria do najnowszych telefonów iPhone. Przy składaniu zamówienia wystarczy wpisać kod: iPhone11 w polu Posiadam kupon rabatowy znajdujący się w koszyku. 

Produkty objęte promocją:

10% kupon ważny jest do 31.10.2019