MyApple Magazyn nr 2/2026
Apple nie zasypia gruszek w popiele. Zdecydowanie nie! Ostatnio co rusz wypuszcza nowe produkty i usługi, dzięki czemu w każdym kolejnym numerze naszego magazynu możecie przeczytać ich recenzje.
Tym razem w tym numerze czekają na Was recenzje MacBooka Air M5 i iPhone’a 17e. To oczywiście tylko niektóre z nowości zaprezentowanych przez Apple w ostatnich tygodniach. Kolejne, mam nadzieję, trafią do nas na testy już niebawem.
W numerze znajdziecie oczywiście o wiele więcej recenzji — od jednego z najnowszych głośników Sonos, przez dzwonek rowerowy z lokalizatorem wspierającym usługę Apple Find My, ciekawy powerbank trzy w jednym, po smart zamek współpracujący z iPhone’em.
Z kolei Marek Gawryłowicz przybliży Wam postać Rona Wayne’a, trzeciego współzałożyciela Apple, który jednak nie uwierzył w biznes Jobsa i Wozniaka.
W imieniu redakcji życzę Wam miłej lektury!
![]() | ![]() |


