W ostatnich tygodniach w sklepie MyApple pojawiło się wiele interesujących produktów. Znajdziecie wśród nich akcesoria dla Waszych iPhone'ów, iPadów, Maców oraz zegarków Apple Watch. Przedstawiamy Wam te naszym zdaniem najbardziej ciekawe i godne polecenia.

Etui SPIGEN NANO POP HYBRID MAG MAGSAFE

Etui Spigen Nano Pop Hybrid Mag MagSafe to zaawansowana propozycja ochronna dedykowana najnowszym smartfonom, łącząca nowoczesny design z wysoką funkcjonalnością. Konstrukcja z PC oraz elastycznego, przyjemnego w dotyku silikonu zapewnia precyzyjne dopasowanie do urządzenia, a jednocześnie minimalizuje przywieranie kurzu i zabrudzeń. Dwukolorowa, kontrastowa stylistyka nadaje produktowi dynamiczny, charakterystyczny wygląd, a podniesiona ramka aparatu skutecznie zabezpiecza soczewki przed zarysowaniami.

Wbudowany moduł MagSafe gwarantuje pewne, precyzyjne łączenie z kompatybilnymi akcesoriami oraz pełną wygodę podczas ładowania. Etui spełnia standardy militarnej odporności na upadki, zapewniając wysoki poziom ochrony przy zachowaniu smukłego profilu i komfortu użytkowania. Spigen Nano Pop Hybrid Mag MagSafe to ochrona klasy premium, łącząca elegancję, trwałość i nowoczesne technologie w jednej spójnej konstrukcji.

Etui z serii SPIGEN NANO POP HYBRID MAG MAGSAFE dostępne są w dwóch wariantach kolorystycznych i rozmiarach pasujących do iPhone'a 17 Pro i 17 Pro Max.

Etui z klawiaturą TECH-PROTECT SMARTCASE MAGNETIC

Tech-Protect SmartCase Magnetic z klawiaturą to praktyczne i nowoczesne akcesorium, które zamienia iPada w funkcjonalne narzędzie do pracy, nauki i rozrywki. To połączenie eleganckiego etui, magnetycznego uchwytu oraz bezprzewodowej klawiatury z touchpadem sprawia, że codzienne korzystanie z tabletu staje się jeszcze bardziej komfortowe.

Etui magnetyczne pewnie trzyma iPada w odpowiedniej pozycji, umożliwiając ustawienie go pod idealnym kątem – zarówno do pisania, jak i oglądania filmów czy prowadzenia wideorozmów. Wycięcia na aparat i porty pozwalają na pełne korzystanie z funkcji urządzenia bez potrzeby zdejmowania pokrowca. Dołączona, podświetlana klawiatura Bluetooth posiada wygodny, laptopowy układ klawiszy oraz precyzyjny touchpad, dzięki czemu możesz pisać, przeglądać internet i obsługiwać aplikacje bez potrzeby dotykania ekranu. Wbudowane skróty systemowe przyspieszają pracę, a klawiatura jest łatwa do podłączenia i obsługi.

Etui z klawiaturą TECH-PROTECT SMARTCASE MAGNETIC dostępne jest w rozmiarach pasujących do różnych modeli iPada.

Uchwyt samochodowy SPIGEN ESSENTIAL EV25MFAQ Qi2.2 PELTIER MAGNETIC MAGSAFE

Spigen ESssential EV25MFAQ to nowoczesny uchwyt samochodowy klasy premium, łączący wydajne ładowanie bezprzewodowe z wyjątkową stabilnością i zaawansowanym systemem chłodzenia. Urządzenie wspiera najnowszy standard Qi 2.2, oferując moc do 25W, dzięki czemu zapewnia szybkie i efektywne ładowanie kompatybilnym smartfonom z Magsafe, które wykorzystują pełny potencjał tej technologii. Dzięki aktywnemu chłodzeniu Peltiera z funkcją AirBoost uchwyt kontroluje temperaturę telefonu, zapewniając stabilne i szybkie ładowanie nawet podczas długich tras i w wysokich temperaturach. System FOD (Foreign Object Detection) wykrywa obecność metalowych lub niepożądanych przedmiotów w strefie ładowania, a funkcja Overcharge Prevention chroni baterię telefonu przed przeładowaniem, zwiększając bezpieczeństwo i żywotność urządzenia.

Za pewne i bezpieczne mocowanie odpowiadają magnesy N52, charakteryzujące się wyjątkowo wysoką siłą przyciągania. Uchwyt utrzymuje telefon stabilnie nawet na wyboistych drogach. Rozwiązanie to zapewnia perfekcyjnie dopasowane połączenie MagSafe w każdych warunkach. Konstrukcja uchwytu bazuje na 360-stopniowej regulacji, co umożliwia dowolne ustawienie telefonu w poziomie lub pionie, a solidny zaczep montowany do kratki wentylacyjnej pasuje do większości samochodów (z wyłączeniem wybranych modeli Mercedes-Benz z wystającymi nawiewami).

Akcesorium dostępne jest w kolorze czarnym.

Etui Guess 4G Circle Classic Logo MagSafe

Guess 4G Circle Classic Logo MagSafe wyróżnia się jednym z najbardziej rozpoznawalnych motywów marki Guess. Tylny panel etui wykonano z wysokiej jakości skóry ekologicznej, ozdobionej charakterystycznym, wyrazistym wzorem 4G. Centralnie umieszczone złote logo Guess podkreśla luksusowy charakter akcesorium. Harmonijne połączenie tych elementów sprawia, że etui prezentuje się nie tylko stylowo, ale także elegancko, nadając smartfonowi wyjątkowy, prestiżowy wygląd.

Etui ochrania tył, boki oraz przyciski urządzenia, zapewniając dostęp do wszystkich jego funkcjonalności. Lekko poniesione ramki wokół wyświetlacza oraz obiektywu kamery chronią przed zarysowaniami. Etui posiada wewnątrz magnetyczny pierścień kompatybilny z akcesoriami MagSafe gwarantując łatwe i szybkie ładowanie.

Etui z serii Guess 4G Circle Classic Logo MagSafe dostępne są w kilku wariantach kolorystycznych i rozmiarach pasujących do różnych modeli iPhone'a, w tym m.in. 17 Pro, 17 Pro Max i Air.

Ładowarka sieciowa SPIGEN ESSENTIAL EE673EU

Spigen Essential EE673EU to kompaktowa i wydajna ładowarka sieciowa GaN Pro, która pozwala na jednoczesne zasilanie trzech urządzeń dzięki trzem portom: 2× USB-C (67W) oraz 1× USB-A (22,5W). To idealne rozwiązanie dla osób, które potrzebują uniwersalnego źródła zasilania dla smartfonów, tabletów, słuchawek czy innych akcesoriów w jednym, małym urządzeniu. Technologia Quantum Boost automatycznie dopasowuje moc ładowania do podłączonych urządzeń, zapewniając szybkie i optymalne ładowanie bez strat. Wbudowane funkcje Overcharge Prevention, Voltage Matching i Voltage Regulation chronią urządzenia przed przeładowaniem, niestabilnym napięciem i nadmiernym prądem, zapewniając bezpieczne i stabilne ładowanie w każdych warunkach.

Dzięki technologii GaN Pro (azotek galu) ładowarka osiąga wysoką wydajność przy zachowaniu kompaktowych rozmiarów i niskiej wagi, co czyni ją wygodną w podróży i codziennym użytkowaniu. Kompaktowa i lekka konstrukcja sprawia, że Spigen EE673EU jest łatwa do przenoszenia – idealna do domu, biura czy podróży. To praktyczne i niezawodne rozwiązanie dla osób, które potrzebują szybkiego, inteligentnego i bezpiecznego źródła energii dla kilku urządzeń jednocześnie, bez kompromisów w zakresie wygody i wydajności.

Akcesorium dostępne jest w kolorze czarnym.

Więcej akcesoriów do urządzeń firmy Apple znajdziecie na stronie sklepu MyApple.