Wygraj udział w kursie tworzenia aplikacji i prowadzenia projektów mobilnych AppAcademy.pl - możesz wygrać nagrodę o wartości 5100 złotych netto!

Co to jest App Academy? To sześciomiesięczny kurs prowadzony w modelu stacjonarnym i zdalnym (VOD oraz stream) dla osób, które łączy jedna cecha: potrzebują dogłębnych informacji związanych z branżą mobilną. Kursem powinni się zainteresować:

Dyrektorzy Kreatywni, osoby Zarządzające Projektami - osoby pracujący w agencjach reklamowych lub interaktywnych - teraz z uwagi na nowe wyzwania i potrzeby muszą nauczyć się planowania, możliwości, ograniczeń i sposobów zarabiania na mobile.

Menedżerowie wyższego szczebla - osoby, które w firmach podejmują decyzję, odpowiadają za strategię i misję firmy. Te osoby nabędą kompetencji pozwalające decydować i oceniać projekty mobilne realizowane wewnątrz firmy jak i dla klientów zewnętrznych.

Osoby decyzyjne, szefowi i właściciele - osoby, które są lub będą odpowiedzialne za stworzenie planu rozwoju firmy / produktu / usługi związanej z mobile.

***

Co zrobić żeby wziąć udział w konkursie? Musisz opisać swoją wymarzoną aplikację (z uzasadnieniem: co ma robić, dlaczego byłaby taka fajna itd.) i wkleić jako komentarz pod tym wpisem.

Redakcja MyApple wybierze spośród nadesłanych pomysłów 5-10 najlepszych propozycji (w zależności od ilości zgłoszeń) na które potem będziecie mogli głosować. Autor najwyżej ocenianego pomysłu wygra nagrodę - pół roku nauki w AppAcademy!

Konkurs trwa do 21-go grudnia - po Świętach opublikujemy listę zakwalifikowanych pomysłów i do 7-go stycznia 2013 będziecie mogli głosować na przedstawione pomysły w ankiecie.

Dla wszystkich chętnych czytelników MyApple do zapisania się na kurs App Academy organizatorzy przygotowali 20% zniżkę (czyli oszczędzacie ponad 1000 złotych netto!). Zniżkę można uzyskać wpisując w pole kodu hasło "MyApple".

Aktualizacja: Zapraszamy do oddawania swoich głosów w ankiecie.