Serial „Warto się starać" był pierwszą brytyjską produkcją, jaka pojawiła się w Apple TV+. Apple ogłosiło teraz, iż doczeka się on kolejnego, piątego już sezonu.

„Warto się starać" to serial komediowy opowiadający o młodej parze, która po długim czasie bezskutecznego starania się o dziecko decyduje się na adopcję. Szybko okazuje się jednak, że proces ten nie jest tak prosty, jak im się wydawało. W główne role wcielają się Esther Smith (m.in. „Czarne lustro" i „Kuku") oraz Rafe Spall (m.in. „Big Short", „Życie Pi" i „Hot Fuzz"). Motywem przewodnim piątego sezonu będą konsekwencję pojawienia się w życiu rodziny biologicznej matki adoptowanych przez nich dzieci. W rolę tę wcieli się Charlotte Riley (m.in. „Na skraju jutra" i „W samym sercu morza").

Apple nie ujawniło jeszcze dokładnej daty premiery piątego sezonu serialu „Warto się starać". Cztery poprzednie sezony są dostępne do obejrzenia w całości w Apple TV+.

Źródło: Apple