W sklepie App Store dostępna jest bezpłatna aplikacja PONS Online Dictionary, dająca dostęp do 30 słowników PONS w 12 językach.

Aplikacja PONS Online Dictionary daje łatwy dostęp do pojedynczych słów i zwrotów znajdujących się bazie internetowego słownika PONS. Interfejs użytkownika w języku polskim oraz dostępna historia wyszukiwań, to tylko niektóre zalety nowego, mobilnego słownika PONS. Ponadto, aplikacja posiada funkcję „ulubione”, która zapamiętuje wybrane przez użytkownika słowa i umożliwia korzystanie z nich również w trybie offline. Możliwość sprawdzenia wymowy w wersji dźwiękowej oraz opcja „zoom” to funkcje, które doskonale sprawdzą się np. w podróży. Jeśli nie zdołamy powtórzyć danego słowa w języku obcym, to zawsze możemy je pokazać swojemu rozmówcy na ekranie smartfona.

Aplikacja PONS Online Dictionary jest dostępna na iOS oraz Androida. Można ją pobrać bezpłatnie ( link do App Store).

Źródło: PONS (Informacja prasowa)


Dla czytelników MyApple.pl nasz sklep przygotował promocję na wszystkie akcesoria do najnowszych telefonów iPhone. Przy składaniu zamówienia wystarczy wpisać kod: iPhone11 w polu Posiadam kupon rabatowy znajdujący się w koszyku. 

Produkty objęte promocją:

10% kupon ważny jest do 31.10.2019