Domowe centrum sterowania przełożone na przyszły rok?
Dotychczasowe doniesienia sugerowały, że Apple w tym roku ma wprowadzić do sprzedaży domowe centrum sterowania.

Tymczasem jak informuje Mark Gurman z serwisu Bloomberg, amerykański gigant może przełożyć na przyszły rok debiut tego urządzenia. Ma to być spowodowane opóźnieniami związanymi z wpowadzenaniem kolejnych funkcji Apple Intelligence.
W kontekście sztucznej inteligencji warto przypomnieć, że firma przeprowadziła zmiany w swoich strukturach i dodatkowo być może część funkcjonalności będzie miała być stworzona od nowa z uwagi na liczne problemy.
Ciekawostką jest, że firma planowała zaprezentowanie tego urządzenia już w marcu. Od pewnego czasu wybrani pracownicy Apple testują nowy produkt w domu.
Źródło: 9To5Mac