W sklepie MyApple znajdziecie wiele interesujących akcesoriów dla Waszych urządzeń marki Apple. Jedną z najpopularniejszych kategorii produktów są stacje ładujące, pozwalające w łatwy i wygodny sposób ładować jednocześnie kilka urządzeń. Przedstawiamy wam przegląd kilku najciekawszych z nich.

TECH-PROTECT A12

Wielofunkcyjna ładowarka indukcyjna firmy Tech-Protect umożliwia ładowanie jednocześnie, bądź całkowicie odddzielnie, trzech urządzeń - iPhone’a z funkcją MagSafe, słuchawek AirPods i Apple Watch'a. Prosty acz funkcjonalny design wykończony w matowej powierzchni nadaje mu bardzo estetycznego wyglądu.

Konstrukcja jest modularna, dzięki czemu można ładować nasze urządzenia w różnych konfiguracjach. Magnes trzyma solidnie, a wszystko stoi na mocnych, antypoślizgowych gumach. System ochrony zabezpiecza podłączone urządzenia przed przegrzaniem oraz przepięciem, utrzymując stale niską temperaturę podczas ładowania. W związku z tym nawet kilkugodzinne pozostawienie urządzeń na ładowarce jest w pełni bezpieczne. W ładowarce zastosowano również lampkę led, która obsługiwana jest za pomocą dotykowego przycisku.

Stacje ładujące TECH-PROTECT A12 3IN1 dostępne są w kolorach czarnym i białym.

Mophie Extendable Stand MagSafe

Mophie Extendable Stand MagSafe 3w1 to bezprzewodowa ładowarka z regulacją wysokości i kąta nachylenia ekranu iPhone’a, umożliwiająca ładowanie jednocześnie do trzech urządzeń: iPhone'a, słuchawek AirPods i zegarka Apple Watch. Stalowa podstawa z obciążeniem zapewnia stabilność ładowarki. Tryb pionowy lub poziomy umożliwia umieszczenia iPhone’a w wygodnej pozycji, a regulacja wysokości i kąta nachylenia ekranu sprawdza się idealnie podczas prowadzenia wideorozmów.

Akcesorium dostępne jest w kolorze czarnym.

TECH-PROTECT QI15W-A43

Tech-Protect QI15W-A43 to innowacyjna stacja dokująca z obsługą technologii MagSafe, która zapewnia wygodne i stabilne ładowanie urządzeń. Dzięki wbudowanemu uchwytowi MagSafe, możesz łatwo i bezpiecznie zamocować swój smartfon, zapewniając optymalną pozycję do ładowania. Stacja oferuje szybkie ładowanie bezprzewodowe o mocy 15W dla telefonów, 5W dla słuchawek i 3W dla smartwatchy, pozwalając ładować wszystkie urządzenia jednocześnie. Dodatkowo obsługuje uniwersalne standardy ładowania, takie jak AFC, PD, QC2.0, QC3.0 i FCP, co gwarantuje pełną kompatybilność z najnowszymi technologiami.

Zaawansowana technologia gwarantuje szybkie, bezpieczne i wydajne ładowanie, a elegancki i kompaktowy design stacji idealnie wpasuje się w każde wnętrze. Subtelne podświetlenie LED dodaje nowoczesnego charakteru, a niskie zużycie energii w trybie czuwania to dodatkowy atut. Dołączony kabel USB-C o długości 1 metra zapewnia wygodę użytkowania. Tech-Protect QI15W-A43 3IN1 to idealne rozwiązanie dla użytkowników smartfonów z obsługą MagSafe, którzy cenią sobie funkcjonalność i styl. Zamów już dziś i odkryj nowy poziom wygody i organizacji!

Stacja ładująca TECH-PROTECT QI15W-A43 3IN1 dostępna jest w kolorach czarnym i różowym.

Satechi Trio Wireless Charging Pad

Dzięki Satechi Trio Wireless Charging Pad możesz jednocześnie ładować trzy urządzenia: zegarek Apple Watch (z mocą do 2,5 W), słuchawki AirPods w etui ładującym (z mocą do 5 W) oraz smartfon obsługujący standard Qi (z mocą do 7,5 W). Uwolnij się od gąszczu ładowarek i zasilaj wszystkie potrzebne gadżety za pomocą jednej, nowoczesnej stacji ładującej. Nareszcie możesz zapomnieć o kablach. Aby naładować swoje urządzenia, po prostu umieść je w wyznaczonych miejscach na stacji ładującej. Wbudowane diody LED zaświecą się, sygnalizując, że ładowanie się rozpoczęło.

Satechi Trio Wireless Charging Pad ma zintegrowaną ochronę przed przegrzaniem oraz funkcję wykrywania ciał obcych – dzięki temu ładowanie nie rozpocznie się, gdy na stacji ładującej przez przypadek wyląduje coś, co nie powinno się tam znaleźć. Bezprzewodowa ładowarka Satechi współpracuje z obudowami o grubości do 5 mm i umożliwia korzystanie z zegarka Apple Watch w trybie nocnym (Nightstand Mode).

Ładowarka dostępna jest w kolorze czarnym.

Tech-Protect Qi15W-A42

Poznaj innowacyjną ładowarkę Tech-Protect QI15W-A42, która łączy w sobie styl, funkcjonalność i wszechstronność. Urządzenie jest w pełni kompatybilne z technologią MagSafe, co gwarantuje idealne dopasowanie i stabilne ładowanie dla urządzeń z technologią marki Apple. A42 obsługuje szybkie ładowanie urządzeń w standardzie Qi, oferując moc wyjściową: 5W, 7.5W, 10W lub 15W (maksymalnie) dla smartfonów, 5W (maksymalnie) dla słuchawek TWS oraz 2.5W dla zegarków.

Kompaktowy design oraz składany stojak sprawiają, że ładowarka jest wygodna w użytkowaniu i idealnie sprawdzi się zarówno w domu, biurze, jak i w podróży. Dołączony kabel USB-C o długości 1 m zapewnia niezawodne połączenie i łatwość instalacji. Dzięki eleganckiemu, szczotkowanemu wykończeniu i minimalistycznemu wyglądowi Tech-Protect QI15W-A42 doskonale komponuje się z każdym wnętrzem, oferując jednocześnie wygodę i niezawodność. Postaw na nowoczesne ładowanie i ciesz się zawsze gotowym sprzętem!

Stacje ładujące Tech-Protect Qi15W-A42 dostępne są w kolorach Space Grey i Desert Gold.

Więcej akcesoriów do urządzeń firmy Apple znajdziecie na stronie sklepu MyApple.