Jak co roku Apple ogłosiło promocję Back to School, która umożliwia otrzymanie bonusu przy zakupie jednego z produktów firmy. Oferta zakończy się 21 października 2024 roku. Warto przypomnieć, że na przestrzeni lat firma oferowała słuchawki Beats, a później w ich miejsce pojawiły się AirPodsy. Od zeszłego roku Apple zmieniło podejście w tym temacie.

Osoby, które wybiorą jeden z produktów Apple - Maca Mini, iPada Air lub iPada Pro otrzymają kartę podarunkową o wartości 400 zł. W przypadku komputerów iMac, MacBook Pro oraz MacBook Air jest to 600 zł.

Należy pamiętać, że gratis przysługuje przy wszystkich konfiguracjach sprzętowych. Dodatkowo klient może skorzystać z 20-procentowego rabatu na AppleCare (rabat naliczany od ceny promocyjnej.

Osoby uprawnione do wzięcia udziału w Back to School:

  • Pracownicy wszelkich instytucji edukacyjnych
  • Studenci uczelni i uczniowie szkół dla osób z wykształceniem średnim
  • Rodzice studentów uczelni wyższych i uczniów szkół dla osób z wykształceniem średnim

Szczegółowe informacje dotyczące promocji znajdują się na stronie producenta. Przy zakupie Apple nie weryfikuje czy dana osoba może skorzystać z promocji, lecz według regulaminu sklepu, firma może zażądać dowodu potwierdzającego uprawnienie do zakupu. Warto wspomnieć, że jeden klient może kupić w promocji zarówno iPada jak i komputer Mac.

Źródło: Apple