W kwietniu 2022 roku Apple kupiło prawa do nowego filmu ze Scarlett Johansson, zatytułowanego „Zabierz mnie na księżyc". Jego kinowa premiera odbędzie się w przyszłym miesiącu. Apple opublikowało nowy zwiastun tej produkcji.

„Zabierz mnie na księżyc" będzie komedią opowiadającą o przygotowaniach do misji Apollo 11, czyli pierwszego lądowania ludzi na księżycu. Scarlett Johansson, znana m.in. z filmów „Avengers", „Między słowami" i „Ona", wcieli się w postać specjalistki od marketingu zatrudnionej przez agencję NASA do zajmowania się medialną stroną całego przedsięwzięcia, co obejmuje również... nakręcenie fałszywej wersji lądowania na wypadek niepowodzenia misji. W filmie wystąpi też Channing Tatum (m.in. „21 Jump Street" i „Magic Mike"), który wcieli się w kierownika misji (co ciekawe, według pierwotnych założeń rolę tę miał grać Chris Evans). Reżyserem filmu jest Greg Berlanti (m.in. „Twój Simon" i „Political Animals").

Kinową premierę filmu „Fly Me To The Moon" zapowiedziano na 12 lipca 2024 roku. Jak na razie nie wiadomo, kiedy zostanie on udostępniony również w Apple TV+.