Top Hat Studios to firma specjalizująca się w wydawaniu niezależnych gier przygodowych i RPG. Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami wczoraj w App Store zadebiutowała ich pierwsza gra dostępna również na iOS - Athenian Rhapsody.

Athenian Rhapsody to komediowa gra RPG o bardzo eksperymentalnym charakterze, inspirowana takimi hitami jak Undertale i Earthbound. Pod wieloma względami przypomina ona klasyczne japońskie gry RPG, jednak w trakcie rozgrywki natrafimy też na różnego rodzaju mini-gry inspirowane innymi gatunkami. Autor gry twierdzi, iż jej fabuła została zaprojektowana w taki sposób, by każde nawet najmniejsze działanie gracza miało wpływ na to, jak potoczy się historia. Przy każdym kolejnym podejściu do rozgrywki tworzymy też własną unikalną „rapsodię", stanowiącą zapis naszych przygód, którym możemy po ukończeniu gry podzielić się ze znajomymi.

Gra Athenian Rhapsody jest dostępna do pobrania z App Store za darmo, jednak bez wydawania pieniędzy możemy przetestować tylko jej fragment. Odblokowanie pełnej wersji wymaga jednorazowej opłaty w wysokości 39,99 zł.

Pobierz z App Store