Gra Paper Trail mimo iż nie miała jeszcze oficjalnej premiery zdążyła już zdobyć pokaźną kolekcję nagród na różnego rodzaju konkursach i imprezach branżowych. Już w przyszłym tygodniu trafi ona na urządzenia z iOS i macOS.

Paper Trail to gra przygodowo-logiczna, opowiadająca o młodej dziewczynie o imieniu Paige, która opuszcza rodzinny dom by spełnić marzenia o karierze naukowej. Świat gry przedstawiony został w postaci kartek papieru, na których namalowano przemierzane przez nią lokacje. Jest to nie tylko ciekawy zabieg stylistyczny, ale też jeden z głównych elementów mechaniki rozgrywki. Gracz może bowiem zaginać i składać wspomniane kartki, manipulując w ten sposób otoczeniem, po którym porusza się główna bohaterka.

Premierę Paper Trail zapowiedziano na 21 maja. Wersja na macOS będzie dostępna w sklepie Steam (gdzie można znaleźć już darmowe demo), najprawdopodobniej jako płatna produkcja typu premium. Wersja na iOS będzie dostępna za pośrednictwem serwisu Netflix, co oznacza, że będzie można ją pobrać z App Store za darmo, ale do zagrania w nią wymagane będzie aktywne konto we wspomnianej usłudze.