W ostatnich tygodniach w sklepie MyApple pojawiło się wiele interesujących produktów. Znajdziecie wśród nich akcesoria dla Waszych iPhone'ów, iPadów, Maców oraz zegarków Apple Watch. Przedstawiamy Wam te naszym zdaniem najbardziej ciekawe i godne polecenia.

Mophie Juice Pack - obudowa z wbudowanym powerbankiem

Mophie Juice Pack to obudowa ochronna wyposażona w zintegrowany akumulator o pojemności 3000 mAh. Dzięki niskoprofilowej konstrukcji wygodnie leży w dłoni. Wewnętrzne gumowane podkładki zapewniają dodatkową ochronę przed skutkami upadków, a podniesione narożniki chronią przed zarysowaniami i pęknięciami ekranu. Funkcja ładowania przelotowego sprawia, że po podłączeniu do zasilania telefon ładuje się pierwszy, a następnie akumulator. Akcesorium wyposażono też we wskaźnik LED pokazujący poziom naładowania powerbanku.

Obudowa Mophie Juice Pack (3000 mAh) dostępna jest w rozmiarach pasujących do iPhone'a 15, 15 Pro i 15 Pro Max.

Twelve South HiRise Pro - aluminiowa podstawka do iMac i Apple Studio Display ze schowkiem

Aluminiowa podstawka do iMac i Apple Studio Display wyposażona dodatkowo w wewnętrzny schowek na dyski twarde, przedmioty osobiste lub nadmiar kabli. Górna półka wykończona wegańską skórą na przedmioty takie jak iPhone, klucze itp.

Akcesorium jest kompatybilne z obecnymi komputerami iMac, monitorami Apple Studio Display i wysokiej klasy monitorami 4K / 5K (podstawy do 9,5 x 9,5 cala).

Ładowarka TECH-PROTECT QI15W-A33

Tech-Protect QI15W-A33 to zaawansowana ładowarka, która oferuje nie tylko szybkie ładowanie, ale także szeroki zakres wsparcia dla różnych urządzeń. Dzięki zgodności z protokołem Quick Charge oraz protokołem Power Delivery jest idealnym rozwiązaniem dla tych, którzy potrzebują szybkiego i efektywnego sposobu ładowania swoich urządzeń. Zapewnia także kompleksową ochronę bezpieczeństwa. Dzięki zaimplementowanym funkcjom, takim jak ochrona przed przepięciem, przegrzaniem oraz Foreign Object Detection (FOD), użytkownik może być pewny, że urządzenia są bezpieczne podczas procesu ładowania.

Wykonana z wysokiej jakości materiałów, w tym ABS oraz stopu cynku, ładowarka QI15W-A33 nie tylko zapewnia niezawodność, ale także estetyczny wygląd. Dodatkowo wyposażona w zintegrowany kabel do ładowania oraz transmisji danych USB-C, który osiąga szybkość transferu na poziomie 480MB/sek. Kolejnym atutem jest kompaktowy i lekki design, który sprawia, że ładowarka jest idealnym towarzyszem podróży. Funkcja Magsafe zapewnia stabilne i bezpieczne połączenie między urządzeniami, natomiast funkcja podstawki umożliwia łatwe korzystanie z urządzeń nawet podczas ładowania. QI15W-A33 to doskonały wybór dla tych, którzy cenią sobie szybkość, bezpieczeństwo i wygodę w ładowaniu.

Ładowarka TECH-PROTECT QI15W-A33 dostępna jest w kolorach czarnym i białym.

Uchwyt rowerowy RINGKE QUICK & GO

Uchwyt rowerowy Ringke Quick and Go to niezawodne rozwiązanie, które zapewnia podwójne zabezpieczenie podczas jazdy. Dzięki funkcji „jednego dotknięcia" telefon można błyskawicznie odczepić od mocowania, zachowując jednocześnie silikonowe chwyty. To idealny sposób na szybkie zrobienie zdjęcia czy wykonanie połączenia, bez ryzyka zgubienia telefonu.

Quick and Go jest kompatybilny z telefonami o przekątnej 5" do 7" i masie do 300g, co sprawia, że jest odpowiedni dla wielu różnych modeli. Obracana głowica umożliwia swobodny obrót o 160 stopni w pionie i 360 stopni w poziomie, pozwalając na idealne dostosowanie kąta widzenia. Dzięki innowacyjnej konstrukcji użytkownik może łatwo i bez ryzyka zamocować smartfon, a dodatkowe, gumowe podkładki zapewniają pewny chwyt i zabezpieczenie urządzenia. Ringke Quick and Go to niezawodne rozwiązanie dla aktywnych, gwarantujące bezpieczeństwo i wygodę podczas podróży rowerem.

Akcesorium dostępne jest w kolorze czarnym.

Słuchawki bezprzewodowe TECH-PROTECT ULTRABOOST TWS EARPHONE CORE

Tech-Protect UltraBoost TWS Earphone Core to słuchawki douszne, które oferują wyjątkową jakość dźwięku oraz zaawansowane funkcje. Zostały wyposażone w aktywną technologię redukcji szumów, co umożliwia użytkownikowi cieszenie się czystym i klarownym dźwiękiem nawet w hałaśliwym otoczeniu.

Jedną z innowacyjnych cech słuchawek jest system detekcji uszu i automatyczne parowanie, to oznacza, że po wyciągnięciu z futerału słuchawki automatycznie parują się z urządzeniem, co zwiększa wygodę użytkowania. Sterowanie odbywa się za pomocą przycisków dotykowych i gestów, które pozwalają na regulację głośności, odbieranie połączeń oraz przełączanie utworów.

UltraBoost Core oferują również bezprzewodowe ładowanie, co sprawia, że ich użytkowanie jest jeszcze bardziej wygodne. Dzięki wbudowanej baterii słuchawki zapewniają do 3.5h nieprzerwanego działania na jednym ładowaniu. Bateria zestawu słuchawkowego ma pojemność 25 mAh, natomiast akumulator pojemnika do ładowania wynosi 170 mAh, co pozwala na kilkukrotne ładowanie słuchawek bez konieczności korzystania z zewnętrznego źródła zasilania.

Słuchawki Tech-Protect UltraBoost TWS Earphone Core dostępne są w kolorze białym.

Więcej nowości znajdziecie na stronie sklepu MyApple.