W czerwcu 2022 roku w katalogu Apple TV+ zadebiutował serial komediowy „Kasa", w którym w główną rolę wciela się Maya Rudolph. Już 3 kwietnia odbędzie się premiera jego drugiego sezonu. Z tej okazji Apple opublikowało krótkie streszczenie dotychczasowych odcinków.

„Kasa" to serial komediowy opowiadający o miliarderce, której wygodne i poukładane życie zostaje nagle wywrócone do góry nogami, gdy na jaw wychodzi romans jej męża a ona sama staje się obiektem zainteresowania tabloidów. By poprawić swój publiczny wizerunek zaczyna angażować się w działania fundacji charytatywnej, o której założeniu nawet nie pamiętała. W nowym nagraniu promocyjnym opublikowanym przez Apple występujący w serialu Joel Kim Booster i Ron Funches streszczają pokrótce fabułę opublikowanych dotychczas odcinków.

Według zapowiedzi Apple fabuła drugiego sezonu ma rozgrywać się rok po wydarzeniach przedstawionych w pierwszym, pokazując dalsze perypetie głównej bohaterki i pracowników jej fundacji. Pierwsze dwa odcinki zadebiutują w katalogu Apple TV+ już 3 kwietnia, zaś kolejne będą dodawane co tydzień w środę. Pierwszy sezon jest dostępny w całości do obejrzenia w Apple TV+.