Firma Thule zaprezentowała odświeżoną serię toreb Thule Subterra 2, wyróżniającą się znanym z pierwszej odsłony serii odważnym, ascetycznym wzornictwem oraz ikonicznymi materiałami. Nowości są dostępne w atrakcyjnych kolorach i wyposażone w nowe funkcje. Najważniejszymi innowacjami jest zastosowanie materiałów opatrzonych certyfikatem bluesign® oraz nowe modele toreb, w tym torby typu tote, sling oraz crossbody. Warto również wspomnieć o nowych funkcjach pozwalających na optymalne pakowanie toreb oraz organizowanie bagażu.

Pakuj się mądrze i zapakuj więcej

Torby z serii Thule Subterra 2 zaprojektowano tak, by łatwo było je dopasować do różnych potrzeb, utrzymać ich zawartość w porządku i spakować się do maksymalnie dużo bagażu. Służą do tego demontowalne panele kompresujące, wewnętrzne przegrody, które ułatwiają pakowanie, ale składają się, gdy nie są potrzebne oraz fakt, że wiele modeli z serii można wygodnie przekształcić z plecaka w torbę na ramię.

„Nowoczesny podróżnik ewoluuje i potrzebuje wszechstronnej torby, którą można dopasować do wielu różnych aktywności. Dlatego projektując tę kolekcję stworzyliśmy modele, które nadają się do najróżniejszych zastosowań – od szybkiej wizyty w lokalnej kawiarni, aż po tygodniowy wyjazd służbowy” – wyjaśnia Aden Johnson, VP of Product Management w Thule.

Nowoczesne torby stworzone z dbałością o środowisko

Torby z serii Thule Subterra 2 stworzono z wykorzystaniem materiałów z certyfikatem bluesign® i prawie wszystkie z nich uzyskały pełną certyfikację bluesign®. bluesign® jest rozpoznawalną, międzynarodową organizacją certyfikującą materiały, które spełniają wyśrubowane kryteria ochrony środowiska oraz osób zajmujących się ich produkcją. Więcej informacji o certyfikacie i tym, jakie wyznacza on najwyższe standardy w branży, znaleźć można na stronie bluesign®.

Nowe modele Thule Subterra 2:

 • Torba Thule Subterra 2 Duffel 35L - nowy model w kolekcji, w klasycznym stylu torby lekarskiej – z magnetycznym zamkiem i z otwarciem typu „memory wire”, ułatwiającym pakowanie poprzez pozostanie w pozycji otwartej

 • Nerka Thule Subterra 2 Sling Bag – nowy model, wyposażony m.in. w ukrytą bezpieczną kieszeń, regulowany pasek i ułatwiające utrzymanie porządku wewnętrzne przegrody

 • Torba Thule Subterra 2 Crossbody 5L – nowy model, którego pojemność można zwiększyć do 7l, wyposażony w odpinany pasek, dzięki czemu może pełnić funkcję podręcznej torebki.

 • Torba Thule Subterra 2 Tote – nowość w kolekcji – zmieści komputer z ekranem 16”, tablet, butelkę z wodą i wiele innych przedmiotów, można go też łatwo zamontować na walizce z wysuwaną rączką.

Odświeżone modele Thule Subterra 2

 • Plecak Thule Subterra 2 Travel Backpack 26L - rozszerza się do 32L i wyposażony jest w wyjmowany zasobnik kompresyjny.

 • Torba Thule Subterra 2 Hybrid Travel Bag - można ją nosić jak torbę lub plecak – w razie potrzeby można zwiększyć jej pojemność.

 • Walizka Thule Subterra 2 Wheeled Duffel - walizka w rozmiarze bagażu rejestrowanego o przestronnym wnętrzu, wyposażona w składający się na płasko panel rozdzielający oraz paski kompresyjne.

 • Thule Subterra 2 Checked Spinner - walizka w rozmiarze bagażu rejestrowanego, wyposażona w wyjmowany panel kompresyjny oraz składające się przegrody.

 • Torba Thule Subterra 2 Convertible Carry-On - można ją nosić jak plecak lub torbę typu duffel, ma wyjmowane etui na laptopa.

 • Walizka Thule Subterra 2 Carry-On Spinner - wyposażona w wyjmowany panel kompresyjny oraz składające się przegrody.

 • Torba na przybory toaletowe Thule Subterra 2 Toiletry Bag - wyposażona w łatwe do mycia wnętrze i wyjmowaną saszetkę 3-1-1 na płyny

 • Torby Thule Subterra 2 Powershuttle - pozwalają wygodnie i bezpiecznie przechowywanie drobnej elektroniki – dostępne w 3 rozmiarach.

Torby z serii Thule Subterra 2 są już dostępne na polskim rynku. Więcej informacji oraz ceny poszczególnych modeli znaleźć można na stronie Thule.com.