Construction Simulator to popularna seria gier tworzonych przez niemieckie studio Weltenbauer. Niedawno ogłoszono, iż już niedługo na iOS trafi jej kolejna, czwarta już odsłona.

Gry z serii Construction Simulator pozwalają nam wcielić się we właściciela firmy budowlanej, który nie tylko zarządza swoim biznesem, ale też wykonuje samodzielnie większość prac. Czwarta część będzie rozgrywać się w Kanadzie. Na graczy czeka ponad 100 zadań, w trakcie których będą mogli pokierować ponad 80 różnymi maszynami, wśród których znajdziemy m.in. dźwigi, żurawie, koparki, spychacze czy walce drogowe. Wszystkie będą bazować na prawdziwych produktach takich marek jak Atlas, BELL, Bobcat, Bomag, CASE, Caterpillar, Kenworth, Liebherr, Mack Trucks, MAN, MEILLER Kipper, Palfinger, STILL, CIFA, DAF i Scania. Construction Simulator 4 będzie oferować też tryb multiplayer, umożliwiający wspólną zabawę dwóm osobom.

Premierę Construction Simulator 4 w wersji dla iOS zapowiedziano na 28 maja. Gra jest już dostępna do nabycia w App Store w przedsprzedaży, w cenie 29,99 zł.

Pobierz z App Store