Jedna z najbardziej oczekiwanych gier ostatnich tygodni, Modern Combat 2: Black Pegasus, właśnie pojawiła się w App Storze. Gra, zgodnie z przewidywaniami, prezentuje się znakomicie.

Najnowszy tytuł Gameloftu, jak widać na załączonych screenach, wygląda naprawdę wyśmienicie, zwłaszcza na ekranie iPhone 4. Choć do grafiki z Epic Citadel nieco jej brakuje, na pewno warto po ten tytuł sięgnąć. Zresztą zobaczcie sami:

Modern Combat 2: Black Pegasus oprócz trybu single, gdzie przyjdzie nam zmierzyć się z wirtualnym wrogiem, posiada również tryb multi z możliwością rozgrywki przez sieć. Oprócz typowego dla FPS'ów trybu Deathmatch (w grze nazwany Battle), gracze z całego świata będą mogli konkurować w trybach Team battle, Defuse the bomb oraz Capture the flag. Maksymalna ilość użytkowników podłączonych do jednego serwera wynosi 10, co na grę przeznaczoną dla telefonu komórkowego i tak jest dość sporą liczbą. Co ciekawe, podobnie jak w Modern Warfare 2 dla komputerów stacjonarnych, w Modern Combat 2 za każdą konkretną akcję wykonaną w trybie multi gracz dostawał będzie punkty, które z czasem będą wpływać na jego ranking.

Gra jest już dostępna w iTunes, a znaleźć można ją tutaj. Kosztuje 5,49 €.