Lionsgate Television to wytwórnia odpowiedzialna za takie serialowe hity jak „Mad Men" i „Orange Is the New Black". Jakiś czas temu nawiązała ona współpracę z Apple, w ramach której wyprodukowała na potrzeby Apple TV+ seriale „Mythic Quest" i „Acapulco". Apple ogłosiło, iż ten drugi doczeka się już niedługo premiery trzeciego sezonu.

Acapulco" to serial komediowy stanowiący prequel filmu „Latynoski ogier", opowiadającego o perypetiach podstarzałego żigolaka. Akcja serialu rozgrywa się w latach osiemdziesiątych, pokazując wydarzenia z młodości głównego bohatera, który pracował wówczas w luksusowym ośrodku wypoczynkowym w tytułowej miejscowości. Charakterystyczną cechą serialu jest to, iż aktorzy posługują się w nim dwoma językami - angielskim i hiszpańskim.

Trzeci sezon „Acapulco" będzie rozgrywał się w 1985 roku, a jego tematem przewodnim ma być dążenie do sukcesu kosztem relacji z bliskimi. We fragmentach rozgrywających się we współczesności główny bohater ponownie odwiedzi zaś kurort Las Colinas, który zmienił się nie do poznania. Głównym scenarzystą i producentem nowych odcinków będzie Sam Laybourne (m.in. „Zoey's Extraordinary Playlist" i „Czarno to widzę").

Premierę trzeciego sezonu „Acapulco" zapowiedziano na 1 maja 2024 roku. Tego dnia Apple opublikuje pierwsze dwa z dziesięciu odcinków. Kolejne będą dodawane do katalogu Apple TV+ co tydzień w środę. Pierwsze dwa sezony są dostępne do obejrzenia w całości w Apple TV+.