W marcu ubiegłego roku w katalogu Apple TV+ zadebiutował serial „Nagroda na dzień dobry", będący kolejnym efektem współpracy Apple z wytwórnią Skydance Television. Teraz zapowiedziano, iż premiera jego drugiego sezonu odbędzie się w kwietniu.

Nagroda na dzień dobry" bazuje na powieści M.O. Walsha opowiadającej o mieszkańcach małego miasteczka, którzy zyskują dostęp do tajemniczej maszyny pozwalającej dokładnie określić potencjał i przeznaczenie każdego człowieka. Głównym bohaterem serialu jest Dusty Hubbard - licealny nauczyciel sceptycznie podchodzący do tego wynalazku i z nieufnością obserwujący, jak wszyscy dookoła zaczynają zmieniać się pod wpływem jego wyroków. W rolę tę wcielił się irlandzki komik Chris O’Dowd. Scenarzystą i producentem serialu jest David West Read, znany przede wszystkim z pracy przy wielokrotnie nagradzanym „Schitt's Creek".

Według zapowiedzi Apple, w drugim sezonie serialu tajemnicza maszyna rozpocznie przygotowanie mieszkańców Deerfield do tajemniczego „kolejnego etapu", zsyłając na nich różnego rodzaju wizje. W nowych odcinkach do obsady serialu dołączą m.in. Justine Lupe („Sukcesja”), Aaron Roman Weiner („Power Book III: Raising Kanan”), Mary Holland („Harley Quinn”), Patrick Kerr („Frasier”), Cocoa Brown („For Better or Worse”), Carrie Barrett („Henry Danger”), Elizabeth Hunter („Jersey Boys”), Jim Meskimen („Parks and Recreation”), Matt Dellapina („For Life”) i Melissa Ponzio („Chicago Fire”).

Drugi sezon będzie składał się z dziesięciu odcinków, a pierwsze trzy z nich zadebiutują w Apple TV+ 24 kwietnia. Kolejne będą dodawane do katalogu usługi co tydzień w środę. Pierwszy sezon serialu „Nagroda na dzień dobry" jest dostępny do obejrzenia w całości w Apple TV+.