W czerwcu 2022 roku w katalogu Apple TV+ zadebiutował serial komediowy „Kasa", w którym w główną rolę wciela się Maya Rudolph, znana m.in. z filmu „Druhny" i programu „Saturday Night Live", za który dostała nagrodę Emmy. Apple ogłosiło teraz, że premiera jego drugiego sezonu odbędzie się w kwietniu.

Kasa" to serial komediowy opowiadający o miliarderce, której wygodne i poukładane życie zostaje nagle wywrócone do góry nogami, gdy na jaw wychodzi romans jej męża a ona sama staje się obiektem zainteresowania tabloidów. By poprawić swój publiczny wizerunek zaczyna angażować się w działania fundacji charytatywnej, o której założeniu nawet nie pamiętała. Maya Rudolph nie tylko wciela się w główną bohaterkę, ale też jest jedną z producentek serialu. Autorami scenariusza są zaś Alan Yang (m.in. „Specjalista od niczego", „Parks and Recreation" i „Dobre miejsce") i Matt Hubbard (m.in. „Rockefeller Plaza 30" i „Parks and Recreation"). Yang pracował też wcześniej nad innym serialem wyprodukowanym na potrzeby Apple TV+ - „Little America".

Według zapowiedzi Apple fabuła drugiego sezonu ma rozgrywać się rok po wydarzeniach przedstawionych w pierwszym, pokazując dalsze perypetie głównej bohaterki i pracowników jej fundacji. Pierwsze dwa odcinki zadebiutują w katalogu Apple TV+ już 3 kwietnia, zaś kolejne będą dodawane co tydzień w środę. Pierwszy sezon jest dostępny w całości do obejrzenia w Apple TV+.