Nasz klient w iMad zawsze dostaje coś ekstra. Jeśli kupisz urządzenie w naszym salonie, zaakceptujesz Regulamin programu lojalnościowego iMad Extra i wyrazisz zgodę marketingową, możesz przystąpić do atrakcyjnego programu lojalnościowego iMad Ekstra. Na czym on polega i co możesz zyskać?

Jakich produktów Apple dotyczy program?

Program dotyczy wybranych produktów Apple, które możesz kupić w salonach iMad: Apple Watch, iPad, iPhone, Mac Mini, iMac, Mac Pro, MacBook Air, MacBook Pro, Mac Studio. ¬Twoje korzyści w programie są zawsze takie same – niezależnie od wartości zakupionego urządzenia (ważne jest jednak, by kupić je w salonie stacjonarnym). Nie zbierasz punktów, ale otrzymujesz zniżki na akcesoria Apple, szkolenia i usługi. Jakie konkretnie korzyści otrzymujesz?

Ekstra zniżka na akcesoria od Apple

Pierwszą z korzyści jest zniżka na zakup akcesoriów od Apple – na liście (dostępnej tutaj) jest kilkaset produktów, które zawsze otrzymasz w obniżonej cenie – 20% taniej. W niższej cenie możesz kupić między innymi takie akcesoria, jak szkiełka na ekran i obudowy ochronne do iPhone’a, paski do Apple Watch czy pokrowce na komputery.

Ekstra zniżka na szkolenia i usługi

Przygotowaliśmy także atrakcyjną ofertę na szkolenia i usługi od iMad – otrzymujesz pakiet o wartości aż 1000 złotych, który możesz wykorzystać na zakup dowolnych usług z listy (lista dostępna tutaj). Możesz zdecydować się na godzinne szkolenie prezentujące, jak prawidłowo korzystać z nowego sprzętu – iPhone’a, komputera Mac, Apple Watch czy iPada. W ramach pakietu możesz zdecydować się również na ekspresową diagnozę Twojego sprzętu, wypożyczenie urządzenia zastępczego, reinstalację systemu, przeniesienie danych lub czyszczenie urządzenia od Apple.

Ale to nie wszystko – masz także 15% zniżki na kompleksową usługę iMadCare, która pozwala chronić Twój sprzęt Apple przed uszkodzeniami – więcej o tej usłudze możesz przeczytać tutaj.

Dołącz do programu! Skorzystaj z ekstra zniżek! Przyjdź do salonu iMad, wybierz swój sprzęt i dołącz do programu iMad Ekstra. Nasze salony znajdują się w Warszawie, Katowicach, Krakowie i Wrocławiu – adresy znajdziesz tutaj.

Regulamin programu dostępny tutaj