Ładowarka Crong MagSpot Pivot Stand to innowacyjne urządzenie łączące w sobie wygodę, funkcjonalność i estetykę. Dedykowana użytkownikom produktów Apple, ta ładowarka bezprzewodowa 3w1 z technologią MagSafe została stworzona, by spełnić potrzeby posiadaczy iPhone'a, Apple Watch i AirPods.

Pierwsze, co rzuca się w oczy, to solidna konstrukcja standu. Wykonany z wysokiej jakości materiałów, prezentuje się elegancko i harmonijnie wpisuje się w estetykę produktów Apple. Magnetyczne mocowanie MagSafe zapewnia bezpieczne i stabilne umieszczenie urządzeń na ładowarce, eliminując obawy o przypadkowe przesunięcie czy przewrócenie.

Funkcja ładowania 3w1 to prawdziwa wygoda dla użytkowników posiadających kilka urządzeń Apple. Crong MagSpot Pivot Stand potrafi jednocześnie ładować iPhone'a, Apple Watch i AirPods, eliminując konieczność posiadania trzech różnych ładowarek i kabli. To rozwiązanie idealne dla osób, które cenią porządek na biurku i chcą zminimalizować ilość kabli. Ładowarka umożliwia ładowanie telefonu zarówno w pionie jak i poziomie. Mocny MagSafe trzyma telefon stabilnie nie powodując samo przekrzywiania się podczas ładowania. Tak samo ładowanie zegarka możliwe jest w pozycji pionowej jak i poziomej. Ponadto, ładowarka oferuje praktyczną funkcję składania części odpowiedzialnej za ładowanie zegarka Apple. Składany design umożliwia kompaktowe przechowywanie ładowarki, co jest szczególnie przydatne w podróży.

Co ważne, moc ładowania jest wystarczająca, by sprawnie naładować wszystkie trzy urządzenia jednocześnie. Warto także podkreślić, że Crong MagSpot Pivot Stand jest zgodny z najnowszymi modelami iPhone'ów, Apple Watch i AirPods, co sprawia, że jest gotowy sprostać wymaganiom użytkowników najnowszych generacji urządzeń. W zestawie oprócz samej ładowarki znajdziemy przewód USBC oraz instrukcję w języku polskim. Podsumowując, ładowarka Crong MagSpot Pivot Stand to doskonałe rozwiązanie dla fanów ekosystemu Apple, którzy poszukują eleganckiego, funkcjonalnego i kompatybilnego urządzenia do jednoczesnego ładowania iPhone'a, Apple Watch i AirPods. Jego solidna konstrukcja, magnetyczne mocowanie, możliwość składania i wszechstronna kompatybilność sprawiają, że stanowi ona godną uwagi propozycję na rynku ładowarek bezprzewodowych 3w1.

Ładowarka występuje w dwóch kolorach: czarnym oraz białym i jest dostępna w sklepie MyApple

Dla czytelników portalu MyApple przy zakupie podając kod: KP0ZL koszty przesyłki wyniosą 0zł.

Cechy produktu:

  • Kompatybilna z MagSafe (iPhone 12 i nowsze)
  • Bezprzewodowe ładowanie trzech urządzeń jednocześnie
  • Moc wyjściowa: iPhone (Max 15W), AirPods (Max 5W), Apple Watch (Max 3W)
  • Obrotowe ramię do ładowania Apple Watch (wszystkie modele)
  • Podwyższony pierścień MagSafe
  • Ładowanie telefonu w trybie czuwania
  • Możliwość ładowania smartfonów Android z blaszką magnetyczną MagSafe
  • Gumowa podstawa o właściwościach anty-poślizgowych
  • Kabel USB-C w zestawie (w kolorze ładowarki)
  • Wymagana ładowarka sieciowa USB-C min. 20W (brak w zestawie).