Kolejne Święta przed nami, a ja znowu łapię się na tym, jak ten czas leci. Mam wrażenie, że teksty do poprzedniego numeru świątecznego pisałem wczoraj, a tu proszę... minął już rok. Okres Świąt Bożego Narodzenia jest jednak na tyle magiczny, że w trakcie przygotowań, pieczenia ciast, gotowania bigosu, sprzątania domu czy w szale zakupów prezentów można zapomnieć o tykającym zegarze i upływającym czasie. A że jesteśmy właśnie w szale świątecznych zakupów, to kolejny już raz spieszymy Wam z pomocą w ich trudnym wyborze.

W numerze znajdziecie więc nasze własne subiektywne rekomendacje jeśli chodzi o prezenty dla Was samych czy dla Waszych bliskich, którzy – chcąc nie chcąc – są pewnie w dużym stopniu takimi samymi geekami jak Wy, no i my. W numerze znajdziecie teksty autorstwa Jakuba Świtka, Norberta Cała, Marka Gawryłowicza oraz mojej nieskromnej osoby.

Poza typowo świątecznymi tekstami, polecam Waszej uwadze także artykuły poświęcone gadżetom, aplikacjom (m.in. wydanej w końcu przez Apple aplikacji Dziennik) i grom (najlepszym w mijającym roku według Marka). Polecam także moją subiektywną recenzję biografii Elona Muska, autorstwa Waltera Isaacsona, wydaną przez Wydawnictwo Insignis. Książka ta wywołała spore zamieszanie i wzbudziła też pewne kontrowersje.

W imieniu całej redakcji życzę Wam miłej lektury i wesołych Świąt Bożego Narodzenia!

Pobierz MyApple Magazyn nr 5/2023