Komputery Mac, iPhone'y, iPady, zegarki Apple Watch wszystkie one to produkty na wskroś wybitne, cechujące się niezawodnością, jakością, świetnym designem, łatwością obsługi i bezpieczeństwem. Wszystko to kosztuje jednak dość sporo. Do niedawna dla wielu decyzja o zakupie nowego Maca, iPhone'a czy innego urządzenia Apple wiązała się z mozolnym odkładaniem funduszy i wymagała często dużej cierpliwości. Teraz dzięki usłudze Lantre Plan można pozwolić sobie na dowolne urządzenie Apple, a płatność za nie zrealizować w ciągu kolejnych 12 miesięcy. To jedyna tego typu oferta na rynku.

Produkty Apple w zasięgu ręki, a budżet wcale nie musi być z gumy

Wielu z nas przeżywa to za każdym razem, gdy na rynek wchodzą nowe modele iPhone'ów, iPadów, zegarków Apple Watch czy komputerów Mac. Myślimy, to jest ten moment. Nowy iPhone ma lepszy aparat, więc zdjęcia i filmy, które wrzucamy na socjale będą jeszcze lepsze, a to pozwoli nam podzielić się naszymi pasjami ze światem, a kto wie, może i zyskać nowych klientów. Podobnie jest z komputerami Mac. Każdy kto pracuje na tych urządzeniach, wraz z premierą nowych gdzieś tam w w głębi siebie rozważa zamianę. Nie wspominając o tych, którzy nie weszli jeszcze w ekosystem Apple ale doskonale wiedzą, jak urządzenia firmy z Cupertino pozwolą rozwinąć im skrzydła. Często sprzęt Apple jest dużą inwestycją, która następnie musi na siebie zarobić, by zwróciły się nam poniesione koszta. Zawsze w tych wypadkach czujemy, że nasz budżet nie jest z gumy. Dzięki Lantre Plan wcale taki być nie musi, a urządzenie Apple może przez 12 kolejnych miesięcy pozwolić nam zarobić na jego spłatę.

Jak działa Lantre Plan

Lantre Plan działa zarówno w przypadku spłaty urządzenia za gotówkę lub rozłożenia na raty. Proces jest prosty i łatwy. Wystarczy wybrać w sklepie Lantre dowolne urządzenie Apple i dodać do niego dowolne ubezpieczenie Lantre Care (co jest warunkiem koniecznym do skorzystania z tej oferty). W kolejnym kroku należy wybrać Lantre Plan jako metodę płatności i – po przekierowaniu na stronę Alior Banku (który finansuje zakup i dla którego Lantre jest pośrednikiem kredytowym) złożyć wniosek kredytowy.

Jeśli nasz budżet nie jest z gumy, a potrzebujemy do realizacji naszych pasji czy planów zawodowych np. nowego urządzenia Apple, dzięki Lantre Plan możemy je mieć bez ponoszenia kosztów przez 12 miesięcy. W ramach Lantre Plan mamy do dyspozycji 12-miesięczny okres odroczonej płatności (11 miesięcy odroczenia i jeden miesiąc standardowego okresu bez spłaty). Jeśli w ciągu tych 12 miesięcy spłacimy całe zobowiązanie, to nie ponosimy kosztów odroczenia. Możemy też zdecydować się odroczyć spłatę o wspomniane 12 miesięcy i po tym okresie spłacać urządzenie Apple w klasycznych ratach przez kolejne 36 miesięcy.

Oferta Lantre Plan obejmuje wszystkie produkty Apple dostępne w sklepie Lantre i w jej ramach finansowany jest pakiet, w skład którego wchodzi właściwy produkt główny (czyli urządzenie Apple) oraz ubezpieczenie Lantre Care.

Lantre Care

Tutaj wspomnieć wypada właśnie o Lantre Care. Lantre - Autoryzowany Sprzedawca Apple – ma w swojej ofercie różne plany ubezpieczeń urządzeń Apple dostępnych w tym sklepie. Są to ubezpieczenia na przypadkowe uszkodzenie ekranu iPhone'a, przypadkowe uszkodzenie całego urządzenia, a także plan obejmujący zarówno przypadkowe uszkodzenie całego urządzenia, jak i jego kradzież, rabunek czy włamanie. W przypadku każdego z nich można zdecydować się na jeden, dwa lub trzy lata okresu ochronnego.

O Lantre

Istniejący od 2016 roku sklep Lantre to Autoryzowany Sprzedawca Apple, oferujący w atrakcyjnych cenach urządzenia Apple, zwłaszcza komputery Mac. Poza Lantre Plan sklep Lantre oferuje także dogodną formułę rat oraz leasingu, a także odroczoną płatność dla firm. Poza sklepem online Lantre prowadzi także swój salon w Fabryce Norblina w Warszawie.