No i jesteśmy już po premierze nowych iPhone'ów, zegarków Apple Watch oraz słuchawek AirPods Pro, a także – co nie mniej ważne – nowych systemów operacyjnych. W ostatnich tygodniach miałem okazję testować niektóre z tych urządzeń, jak i wspomniane systemy. Nic zatem dziwnego, że w bieżącym numerze znajdziecie sporo tekstów im poświęconych. Dzielę się w nim z Wami wrażeniami z korzystania z iPhone'a 15 Pro Max, słuchawek Air Pods Pro drugiej generacji ze złączem USB-C, a także moimi ulubionymi funkcjami w systemach macOS Sonoma oraz iOS 17. Na tym nie koniec testów, w które ten numer obfituje. Jakub Świtek przetestował między innymi wagę Withings Body Scan, ładowarkę Nomad Base One Max oraz torbę i plecak marki DBramante1928.

Wraz z premierami nowych iPhone'ów oraz systemów zmienia się także coś w temacie gamingu na smartfonach od Apple, co nie pozostało niezauważone przez Marka Gawryłowicza, który dzieli się swoimi przemyśleniami w tekście o odważnym tytule „iPhone – Twoja nowa konsola”.

Na koniec pozostawiam absolutną perełkę. W numerze znajdziecie bardzo ciekawy tekst o historii Apple dokładnie sprzed czterech dekad autorstwa Jacka Łupiny, kuratora i właściciela najbardziej kompletnej i największej, bo liczącej ponad 1800 eksponatów kolekcji prezentującej historię Apple, czyli Apple Muzeum mieszczącego się w warszawskiej Fabryce Norblina.

W imieniu całej redakcji życzę miłej lektury!

Pobierz MyApple Magazyn nr 4/2023