Na rynku jest wiele ładowarek przeznaczonych między innymi do produktów Apple. Jednak wybór akcesorium, które będzie odpowiednie do wykorzystania w domu jak i podróży jest już nie lada wyczynem.

Tymczasem w ofercie czeskiej firmy Cubenest dostępne jest urządzenie umożliwiające jednoczesne ładowanie iPhone'a, zegarka Apple Watch oraz na przykład słuchawek AirPods.

W zestawie z ładowarką producent dostarcza 20-watowy zasilacz, metrowy kabel USB-C z plecionym oplotem a także twarde etui do którego można schować ładowarkę wraz z akcesoriami. W jego wnętrzu znajdują się dwie kieszonki w których można ułożyć wszystkie elementy. Jest to przydatne, ponieważ w trakcie transportu wszystkie jest na swoim miejscu i nie obija się o siebie.

Wspomniana wyżej ładowarka została wykonana z wysokiej jakości aluminium i w zależności od potrzeby można ją rozkładać. Mimo niewielkich rozmiarów, gdy zostanie rozłożona jest niezwykle stabilna nawet, gdy przyczepiony zostanie do niej iPhone 14 Pro Max. Niezależnie, czy będzie on w pionie czy poziomie. Co więcej wystająca wyspa z aparatami idealnie wpasowuje się w konstrukcję ładowarki, dzięki czemu nie idealnie przylega do powierzchni ładującej.

Warto zaznaczyć, że podłączenie każdego dodatkowego urządzenia nie powoduje przerwania ładowania pozostałych znajdującej się na niej sprzętów. Ciekawym rozwiązaniem jest możliwość regulacji kąta nachylenia oraz położona ładowarki przeznaczonej dla zegarka Apple Watch.

Zdaniem producenta ładowarka umożliwia ładowanie kompatybilnych iPhone'ów z mocą nawet 15 watów, dzięki MagSafe. W przypadku nowych zegarków Apple Watch wspierane jest również szybkie ładowanie.

Ładowarka Cubenest S312 Pro jest niezwykle ciekawym oraz minimalistycznym rozwiązaniem, które idealnie nadaje się do ładowania urządzeń. Dołączone akcesoria, wysoka jakość wykonania, sposób działania a także niezawodność to w połączeniu z stosunkowo niewygórowaną ceną - 433 zł - jest godnym uwagi rozwiązaniem. W moim przypadku jest to akcesorium typu must have, które zabieram ze sobą w każdą podróż.

Omawiany produkt można kupić bezpośrednio na stronie producenta.